دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۷

به گزارش ایرنا، محمدصادق پورمهدی روز یکشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات اشتغال شهرستان هشترود افزود: این شهرستان پیشرفت خوبی نکرده و پسرفت…

به گزارش ایرنا، محمدصادق پورمهدی روز یکشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات اشتغال شهرستان هشترود افزود: این شهرستان پیشرفت خوبی نکرده و پسرفت نیز کرده است، بنابراین باید با پرکردن خلاء های موجود، این پس رفت جبران شود.

وی با بیان اینکه حل مشکلات مردم نیازمند تلاش دوچندان مسوولان است، اظهار کرد: برای تامین منابع و پیشبرد امور استان هیچ راهی جز استفاده از ظرفیت های مردم و بخش خصوصی وجود ندارد و همه مسوولان باید در این زمینه اهتمام کافی داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: برای اینکه مهاجرت معکوس رخ دهد و مردم از شهرهای بزرگ به کوچک مهاجرت کنند، باید بستر رشد و پیشرفت در شهرهای کوچک فراهم شود.

پورمهدی خواستار رفع موانع دست و پاگیر سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرهای کوچک و هموار شدن این مسیر برای سرمایه گذاران شد.

فرماندار هشترود نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات شهرک های صنعتی هشترود گفت: نبود برق در حد نیاز در این شهرک ها، موجب شده سرمایه گذاران رغبت زیادی به سرمایه گذاری در آن ها نداشته باشند.

حسن مستفید افزود: با وجود اینکه پایاب سد سهند هشترود چندین سال پیش شروع شده و 200 هکتار آن نیز به پایان رسیده اما نبود برق باعث شده این پایاب به اتمام نرسد.

وی از نبود و کمبود پزشک در تنها بیمارستان این شهرستان انتقاد کرد و گفت: این بیمارستان برای مردم شهرستان چاراویماق و تصادفات جاده ای نیز خدمات ارایه می دهد اما کمبود پزشک، ارایه خدمات به مردم و سانحه دیدگان جاده ای را با مشکل مواجه کرده است.

امام جمعه هشترود نیز در این جلسه خواستار تجهیز و تعمیر مصلای بزرگ این شهر و تجهیز و تکمیل طرح ساخت حوزه علمیه برادران و خواهران این شهرستان شد.

حجت الاسلام سیدسعید رشادی افزود: با توجه به اینکه از شروع طرح ساخت مسجد جامع این شهر بیش از 20 سال می گذرد این طرح هیچ گونه پیشرفتی نکرده است.

7486/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.