شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۸

سعید شبستری خیابانی عصر روز جمعه در ششمین جشنواره گل محمدی دامنه های سهند در روستای گنبرف از توابع شهرستان اسکو با بیان…

سعید شبستری خیابانی عصر روز جمعه در ششمین جشنواره گل محمدی دامنه های سهند در روستای گنبرف از توابع شهرستان اسکو با بیان اینکه در چین در مدت 20 سال 22 میلیون شغل در روستاها ایجاد شد و در ترکیه 35 میلیون توریسم وجود دارد که درآمد سرانه کشور را بالا می برند، افزود: هر روستایی می تواند اساس و پایه توسعه باشد.

وی اظهارکرد: روستای گنبرف به لحاظ داشتن طبیعتی زیبا و تولید گل محمدی می تواند در این زمینه با کاشان رقابت کند.

فرماندار اسکو هم با بیان اینکه مزارع گل محمدی گنبرف موجب توسعه اشتغال در منطقه شده است، گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی که در راستای توسعه شهرستان و منطقه برنامه ریزی شده است، علاوه بر رونق صنعت گردشگری، موجب افزایش سرانه تولید و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه می شود.

مرتضی علیخانی با اشاره به وضعیت نامطلوب راه روستای کردآباد به گنبرف که موجب اتلاف وقت گردشگران می شود، از مسوولان راه و شهرسازی خواست هرچه سریع تر به وضعیت این مسیر رسیدگی کنند.

وی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستای گنبرف آغاز شده است، گفت: با پشتیبانی دولت تدبیر و امید و به ویژه استاندار که حامی اصلی سرمایه گذاران بخش خصوصی هستند، نواقص منطقه را رفع خواهیم کرد تا بخش کشاورزی و گردشگری منطقه رونق مورد انتظار خود را بازیابد.

7232/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.