دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۰

به گزارش ایرنا، محمدصادق پورمهدی عصر روز یکشنبه در آیین بهره برداری از سالن چند منظوره نظرکهریزی هشترود افزود: اعتبارات عمرانی استان محدود…

به گزارش ایرنا، محمدصادق پورمهدی عصر روز یکشنبه در آیین بهره برداری از سالن چند منظوره نظرکهریزی هشترود افزود: اعتبارات عمرانی استان محدود بوده و این اعتبارات بیشتر در مناطق محروم صرف می شود.

وی اظهار کرد: با توجه به قابلیت های منطقه هشترود بویژه نظرکهریزی، باید سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه رونق گیرد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مشارکت مردم برای توسعه و ایجاد اشتغال در جامعه را مهم و ضروری خواند و ادامه داد: بستر سرمایه گذاری برای این کار آماده بوده و باید بخش خصوص در این زمینه به کمک دولت بشتابد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این آیین گفت: سالن چند منظوره ورزشی نظرکهریزی در زمینی به مساحت یکهزار و 400 متر مربع و با شش میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات وزارت نفت در مدت چهار سال ساخته شده است.

سیدمحمد شروین اسبقیان افزود: این سالن جزو سالن های ورزشی استاندارد برای انجام ورزش های توپی است.

وی یادآوری کرد: زمین سالن و مجموعه ورزشگاه شهر نظرکهریزی به مساحت 28 هزار و 470 متر از سوی اهالی این روستا اهدا شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان هشترود نیز در این جلسه با بیان اینکه این شهرستان در جذب ورزشکاران از رتبه سیزدهم به چهارم استان رسیده است، گفت: هشترود این رتبه را از بین 21 شهرستان استان کسب کرده است.

سیدمحمود مجیدی افزود: این رتبه در سایه تلاش مسوولان و همکاری ورزشکاران کسب شده است.

7486/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *