پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، هادی بهادری در این آیین معنوی که امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولان اجرایی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، هادی بهادری در این آیین معنوی که امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولان اجرایی این شهرستان نیز حضور داشتند با غبارروبی و نثار گل به مزار شهدای مهاباد با آرمان های والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثاگران مهاباد در این آیین گفت: سربلندی و عزت نظام اسلامی ایران در دنیا مرهون خون شهدایی است که تمام هستی خویش را فدای نظام و انقلاب کردند.

صدیق معروف پور افزود: شهدا به خاطر نظام جمهوری اسلامی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و امروز وظیفه ما است که ادامه دهنده راه آنها باشیم.

در ادامه شرکت کنندگان در این آیین ضمن بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها، رشادت ها و جانفشانی های شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با آرمان های شهداء و امام شهداء تجدید پیمان کردند.

حاضران در این آیین پس از قرائت فاتحه، مزار شهدای این شهرستان را غبارروبی و گلباران کردند.

شهرستان مهاباد بیش از 750 نفر شهید را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برای بازدید از طرح های عمرانی و بررسی مسایل و مشکلات موجود در روند اجرای این طرحها به شهرستان مهاباد سفر کرده است.

7512/584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.