یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، رسول یاحی در آیین معارفه بخشدار مرکزی شهرستان فریدن افزود: یکی از مشکلات اصلی بیکاری است که باید با…

به گزارش خبرنگار ایرنا، رسول یاحی در آیین معارفه بخشدار مرکزی شهرستان فریدن افزود: یکی از مشکلات اصلی بیکاری است که باید با استفاده از سرمایه گذاران در صدد رفع آن برآیید.

وی با بیان اینکه 70 درصد بزهکاری ها توسط افراد بیکار انجام می شود، اظهار کرد: اگر بیکاری برطرف شود بزهکاری هم کمتر خواهد شد.

وی از بخشدار مرکزی فریدن خواست از حالت روزمرگی پرهیز و روی مهارتهای زندگی کار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران حاکمیت برای خدمت رسانی به مردم است و کسانی که در این حوزه قرار می گیرند یکی از شاخص ترین ویژگی هایشان خدمتگزاری است.

یاحی با اشاره به اینکه در فریدن امکانات و ظرفیت خوبی وجود دارد، افزود: دوستان می توانند از این ظرفیت استفاده بهتری کنند.

معاون استاندار اصفهان اظهار کرد: اگر امکانات نداریم حداقل برخورد اخلاقی خوب با مردم داشته باشیم.

وی ادامه داد: چرا انتظار داریم مردم به ما مراجعه کنند بلکه لازم است خودمان به مردم مراجعه و مشکلات آنها را حل کنیم چرا که روحیه خدمتگزاری از اولین دستورات دین مبین ما است.

یاحی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به دنبال شایسته سالاری است و ما هم باید شایسته سالاری را رواج بدهیم.

وی از مسئولان شهرستان فریدن خواست طوری کار کنند تا دیگر کسی از این منطقه بیرون نرود و کسانی هم که بیرون از منطقه رفته اند برگردند.

در این جلسه از زحمات علیرضا گوهری تقدیر و عبدالله صانعی به عنوان بخشدار مرکزی فریدن معرفی شد.

شهرستان فریدن در 135 کیلومتری غرب اصفهان واقع شده است.

پ/100/7148/607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.