جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۹

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری در روز پنجشنبه ˈمحمود دلپسندˈ در دیدار با فرماندار راز و جرگلان…

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری در روز پنجشنبه ˈمحمود دلپسندˈ در دیدار با فرماندار راز و جرگلان اظهار کرد: بر اساس یک برنامه زمانبندی ادارات بمرور تا پایان شهریور در این خطه استقرار یافته و شماری نیز در قالب نمایندگی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی افزود: نیروی انسانی مورد نیاز مجموعه فرمانداری و بخشداری های این شهرستان در حدی که قبلا پیش بینی شده بود، تامین شده و از اول اردیبهشت نیز 21 نفر در مجموعه فرمانداری و سه بخشداری شهرستان مشغول به کار شده اند.

دلپسند ابراز امیدواری کرد با استقرار مجموعه کامل ادارات در راز و جرگلان، زمینه برای خدمتگذاری به مردم محروم این شهرستان فراهم شود.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی نیز گفت: در نشستی که چند روز پیش در تهران داشتیم مقرر شد شماره مستخدمی 21 نیروی جدید الاستخدام این منطقه بزودی صادر شود.

ˈحسین فرجیˈ با اشاره به لزوم ساماندهی شیوه به کارگیری نیروهای قراردادی، گفت: این نیروها یا از سرجمع نیروهای اضافه ای که در استان در قالب استانداری و فرمانداری قرار دارند در بخش های دیگر مشغول به کار شوند و یا مجوز جدیدی برای شهرستان های جدید التاسیس صادر می شود.

وی افزود: ساختار تشکیلاتی فرمانداری ها و بخشداری ها در سه سطح از طرف وزارت کشور با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوری در حال تدوین است.

معاون استاندار خراسان شمالی و مدیران ستادی همراه وی در سفر به شهرستان راز و جرگلان، ضمن حضور در جمع کارکنان بخشداری های ˈغلامانˈ و ˈجرگلانˈ، با مشکلات و کمبودهای آنان آشنا شدند.

شهرستان 70 هزار نفری ˈراز و جرگلانˈ در اسفند سال 91 به مرکزیت شهر ˈرازˈ تشکیل شد. ک/1

626

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.