دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۵

به گزارش ایرنا، ˈحسین کلانتریˈ شامگاه یکشنبه در آیین اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری مجاز استان ایلام…

به گزارش ایرنا، ˈحسین کلانتریˈ شامگاه یکشنبه در آیین اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری مجاز استان ایلام افزود: دکتر نهاوندیان در گفت و گوی خبری شبکه دو سیما در روز 18 اردیبهشت ماه بعد از سفر هیات دولت به ایلام دستاوردهای سفر چهارم کاروان تدبیر و امید را برای مردم کشور تشریح کرد.

وی ادامه داد: ایشان در این مصاحبه جمله طلایی با این عنوان ˈهرکسی قصد سرمایه گذاری در ایلام را دارد من مشاور او خواهم شدˈ را بیان کرد که برای معرفی ایلام در تاریخ این استان بی سابقه بوده است.

وی بیان کرد: یک روز بعد از این مصاحبه رییس دفتر رییس جمهور، رابط ایرانی یک شرکت فرانسوی برای سرمایه گذاری در ایلام اعلام آمادگی کرد.

معاون استاندار ایلام گفت: سخنان دکتر نهاوندیان در این مصاحبه تلویزیونی در واقع مهم ترین تضمین افراد برای سرمایه گذاری در این استان محسوب می شود.

کلانتری استقبال مردم از کاروان تدبیر و امید را بسیار چشمگیر دانست و یادآور شد: این استقبال گسترده مردم بر اذهان دولتمردان تاثیرگذار بود و اکنون رییس و اعضا کابینه دولت نگاه مثبتی به ایلام دارند.

وی توسعه ایلام را حق مردم این استان دانست که تمام زندگیشان را در طبق اخلاص گذاشته و در دوران جنگ شجاعانه از این خاک دفاع کردند و همه دولت ها موظف به ارایه خدمات گسترده به مردم این دیار هستند.

وی اضافه کرد: دولت خدماتش را صادقانه، شفاف و بی ریا به مردم ارایه و این اقدام ها در جامعه باید منعکس شود. ک/2

7171/540

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.