پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۰

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین ˈعلی بناییˈ در جلسه طرح غنی سازی اوقات فراغت در…

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین ˈعلی بناییˈ در جلسه طرح غنی سازی اوقات فراغت در پایگاه امداد و پشتیانی استان، افزود: باید با اعتماد سازی بستر لازم جهت مشارکت بخش خصوصی در طرح غنی سازی اوقات فراغت نیز بیش از گذشته فراهم شود.

وی با بیان اینکه اوقات فراغت باید دارای سمت و سوی الهی بوده و جنبه معنوی و روحانی داشته باشد، گفت: باید تلاش کنیم تا اخلاق و رفتار اسلامی را به کودکان و نوجوانان آموخته و آن ها را از این نظر غنی کنیم.

وی ماه مبارک رمضان را بهترین زمان برای تزکیه نفس مسلمانان عنوان کرد و گفت: باید از اوقات پربرکت این ماه نهایت استفاده را در راستای غنی سازی اوقات فراغت داشته باشیم.

بنایی با بیان اینکه با آموزش صحیح زمینه ساز رشد و تعالی آینده سازان این مرز و بوم باشیم، تصریح کرد: باید برنامه ای هدفمند و قابل اجرا در زمینه طرح اوقات فراغت برای تمام سال داشته باشیم.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت همه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و تربیتی استان، روحیه هم افزایی و تعامل اداره ها در مهیا کردن زمینه ها و امکانات برگزاری کلاس های اوقات فراغت را راهگشا دانست.

وی با تاکید بر اینکه سازمان هلال احمر کشور گام های موثرتری در راستای برگزاری هرچه بهتر اوقات فراغت بردارد، اضافه کرد: هلال احمر قم باید در این زمینه الگو و پیشگام باشد. ک/1

/7404/ 553

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.