یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۵

به گزارش ایرنا، «حشمت الله عسگری» روز یکشنبه در ششمین نشست آسان سازی سرمایه گذاری در استان از روند بلاتکلیفی مجتمع ارغوان ایلام…

به گزارش ایرنا، «حشمت الله عسگری» روز یکشنبه در ششمین نشست آسان سازی سرمایه گذاری در استان از روند بلاتکلیفی مجتمع ارغوان ایلام با 90 درصد پیشرفت فیزیکی انتقاد کرد.

وی افزود: سرمایه گذاری برای تکمیل و راه اندازی این مجتمع اعلام آمادگی کرده و حتی حاضر شده با حفظ وضع موجود تنها با اجاره این مکان در آن خدمات رسانی انجام دهد اما متاسفانه برخی دستگاه پیش پای وی سنگ اندازی می کنند.

معاون استاندار ایلام یادآور شد: این مجتمع سال 1380 از سوی شهرداری ایلام کلنگ زنی شده و تاکنون با گذشت بیش از 13 سال تنها 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هیچ بهره برداری از آن صورت نگرفته است.

عسگری از مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداری و شورای شهر ایلام خواست منافع مردم را مد نظر قرار دهند و با هم افزایی و همراهی با سرمایه گذاران و نظارت بر روند اجرای طرح های آنها توسعه و اشتغال را برای مردم ایلام به ارمغان آورند.

وی تاکید کرد: ایلام به دلیل مشکلاتی که در گذشته داشته کمتر فردی رغبت به سرمایه گذاری در آن دارد و همچنان در بسیاری از بخش ها نیازمند جذب سرمایه گذاران جدید است.

معاون استاندار ایلام از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با کاهش بروکراسی اداری تنها در چارچوب مقررات سعی در فراهم شدن زمینه برای حضور و جذب سرمایه گذاران جدید در استان کنند.

در ادامه این نشست 25 طرح سرمایه گذاری جدید و مراحل پیگیری آن در دستگاه های اجرایی مرتبط مورد بررسی قرار گرفت. ک/2

7177/540

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *