شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۷:۱۳

معاون امورعمرانی استاندار قزوین گفت: شرایط کاری فعلی عادی نیست و رسیدگی به امور، با تدبیر مدیران قابل حل خواهد بود. به گزارش…

معاون امورعمرانی استاندار قزوین گفت: شرایط کاری فعلی عادی نیست و رسیدگی به امور، با تدبیر مدیران قابل حل خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه قزوین، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش خرمدشت از توابع شهرستان تاکستان با حضور منوچهر حبیبی معاون امور عمرانی استاندار در محل بخشداری منطقه تشکیل شد.

منوچهر حبیبی در این مراسم اظهار کرد: نگاه مسئولان استان به همه مناطق، نگاهی یکسان و عدالت‌محور است و فرقی بین مناطق وجود ندارد مهم نقش مدیران محلی و بخشی برای پیگیری حل مسائل مناطق است.

وی با اشاره به کمبود منابع مالی دولت و ضرورت اولویت‌بندی موضوعات جهت اجرای طرح‌های عمرانی افزود: در توسعه متوازن همه مناطق باید از امکانات و خدمات مطلوب بهره‌مند شوند و در تمامی زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، سیاسی رشد یکسان داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار حضور و بازدید مسئولان از مناطق مختلف استان را جلوه‌ای از مدیریت جهادی برشمرد و تصریح کرد: هرچه پیگیری‌ها بیشتر و اولویت‌بندی شده‌تر باشد سریع‌تر منتج به نتایج مطلوب خواهد شد.

حبیبی با اشاره به تاکید استاندار به مسئولان برای بررسی میدانی مسائل و مشکلات مناطق استان ادامه داد: هدف از انجام این بازدیدها ارائه گزارش و اطلاع‌رسانی از عملکرد و خدمت‌رسانی دولت به مردم، حضور مدیران در منطقه برای اتخاذ تصمیمات میدانی، آشنایی مسئولان با مشکلات واقعی برای تصمیم‌گیری‌های مناسب‌تر، اولویت‌بندی واقعی مشکلات با توجه به کمبود و محدودیت منابع مالی دولت، شناسایی توانمندی‌های مناطق به عنوان مبنای اقتصاد مقاومتی برای اجرای پروژه‌های عمرانی است.

وی با بیان اینکه تصمیمات جلسه بر اساس شرح وظایف، توانایی و اعتبارات دستگاه‌های اجرایی استان است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امسال سال مدیریت جهادی است بنابراین تصمیمات هم باید متفاوت از قبل بوده و این تصمیمات باید حلال مشکلات باشد و چون بستر اقتصاد مقاومتی بخاطر تولید محصولات در روستاها بوده، بنابراین باید توجه بیشتری به روستاها شود.

حبیبی از احداث سد نهب به عنوان بزرگترین پروژه آبی استان نام برد و اضافه کرد: با راه‌اندازی این طرح تحول شگرفی در تامین آب شرب و کشاورزی منطقه بوجود می‌آید، ضمن آنکه شهرک صنعتی خرمدشت نیز ظرفیت مناسبی برای اشتغال و رونق منطقه بوجود آورده است.

وی با تاکید براینکه شرایط کاری فعلی عادی نیست، یادآور شد: رسیدگی به امور، مدیر پیگیر و با تدبیر برای حل مشکلات می‌خواهد بنابراین مدیران دستگاه‌های اجرایی برای جذب اعتبارات ابلاغی و اجرای پروژه‌های کاری در محدودیت زمانی موجود پیگیری و جدیت لازم را داشته باشند.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه معاون امورعمرانی استانداری به همراه جمعی از مسئولان با حضور در منازل تعدادی از خانواده‌های شهیدان بخش، دیداری صمیمانه با این عزیزان به عمل آوردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.