شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۹

عبدالرحمان تاج الدین روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه…

عبدالرحمان تاج الدین روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دو میلیون نفر بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان هستند، افزود: 13 میلیون نفر از خدمات درمانی این سازمان استفاده می کنند.

وی گفت: خدمات این سازمان فراتر از نگاه و بینش سیاسی در راستای منافع عالیه نظام و سیاست های دولت است.

تاج الدین با اعلام اینکه در بودجه سالجاری 440 هزار میلیارد ریال برای این سازمان پیش بینی شده است، میزان مطالبات این سازمان از دولت را 700 میلیارد ریال اعلام کرد.

وی رویکرد سازمان تامین اجتماعی را تعامل با شرکای خود اعم از کارگران و کارآفرینان دانست و اظهارامیدواری کرد: سیاست سه جانبه گرانه سازمان در عمل محقق شود.

در این آیین از خدمات نادر فضل زاده قدردانی و رحیم اردلان به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی معرفی شد.

رحیم اردلان پیش از این در سمت های مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور اداری و مالی، مدیرکل امور اداری ستاد مرکزی، سرپرست و معاون دفتر برنامه ریزی امور استان ها، معاون امور مصوبات دفتر هیأت مدیره و مدیرعامل، مدیر منابع انسانی، پشتیبانی و ˈ آی . تی ˈ (IT) شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید و عضو هیأت مدیره و مشاور مدیرعامل در شرکت های اقتصادی فعالیت داشته است.

7232/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.