پنجشنبه، ۱۰ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۵

مدیر زیرساخت مرکز توسعه فناوری سلامت و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: مرکز رشد می‎تواند یک نهاد تسهیل‎کننده و ارتقادهنده باشد….

مدیر زیرساخت مرکز توسعه فناوری سلامت و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: مرکز رشد می‎تواند یک نهاد تسهیل‎کننده و ارتقادهنده باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر نجومی در حاشیه افتتاح مرکز سلامت بروجرد، افزود: شهرستان بروجرد دارای فاکتورهای مثبتی مانند سابقه عظیم تاریخی، مشاهیر و نامداران، آب و هوا و شرایط جغرافیایی است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان بروجرد 350 هزار نفر جمعیت دارد اما تعداد خانوارهای زیر پوشش بهزیستی و بالابودن نرخ بیسوادی و بیکاری در شهرستان از نکات منفی است.

مدیر زیرساخت مرکز توسعه فناوری سلامت تصریح کرد: باید زمینه‎ای فراهم شود تا تمامی گرایش‎های حوزه سلامت و واحدهای فناور با توجه به فراخوان‎های وزارت بهداشت به نیازهای جاری کشور توجه ویژه‎ای داشته باشند.

نجومی با بیان اینکه مرکز رشد برای موفقیت نباید تنها بماند، اضافه کرد: مرکز رشد می‎تواند به کمک دانشگاه‎ها بیاید و مشکلات مالی آنها در بعضی از جاها را مرتفع کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.