سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۷

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به منظور آشنایی با ظرفیت‌های خراسان‌جنوبی و بررسی مشکلات استان صبح امروز در راس هیاتی وارد بیرجند…

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به منظور آشنایی با ظرفیت‌های خراسان‌جنوبی و بررسی مشکلات استان صبح امروز در راس هیاتی وارد بیرجند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان‌جنوبی، محمدباقر نوبخت صبح امروز چهارم شهریور وارد بیرجند شد و مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان مردم بیرجند، درمیان و خوسف و نماینده شهرستان‌های نهبندان و سربیشه و مسئولان محلی قرار گرفت.

وی با حضور در قطعه دوم گلزار شهدای بیرجند به شهدا ادای احترام و با آنها تجدید پیمان کرد.

بازدید میدانی از سطح شهر بیرجند، افتتاح تعدادی پروژه‌ و بازدید از بیمارستان در حال احداث امام رضا(ع) از دیگر برنامه‌های سفر نوبخت به بیرجند است.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ساعت 16 عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن جلسات ساختمان مرکزی استانداری برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، از دیگر برنامه‌های سفر معاون رئیس‌جمهور حضور در نشست خبری اصحاب رسانه است که ساعت 19 امروز در سالن جلسات ساختمان مرکزی استانداری برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.