چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۵۱

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام ˈسید محمدعلی شهیدی محلاتیˈ روز چهارشنبه در دیدار با آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام ˈسید محمدعلی شهیدی محلاتیˈ روز چهارشنبه در دیدار با آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه شهر رشت افزود: گیلان از جمله استان هایی است که در آن، آرامش کامل است.

وی ادامه داد: مدیریت نماینده ولی فقیه در گیلان و ارتباط با روحانیت استان در ایجاد این آرامش در گیلان موثر است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به فعالیت های دولت تدبیر و امید، از امام جمعه رشت خواست برنامه های دولت را برای مردم تبیین کند.

حجت الاسلام شهیدی محلاتی در ادامه سخنانش افزود: بنیاد شهید متعلق به یک گروه نیست بلکه متعلق به همه مردم است.

وی بیان داشت: شهدا با فداکاری و ایثارگری جانشان را برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و میهن شان گذاشتند.

** دولت تدبیر و امید، بر حل مشکلات کشور مصمم است

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت نیز در این دیدار با اشاره به تلاش دولت برای رفع مشکلات گفت : دولت تدبیر و امید، اهتمام خود را برای برطرف کردن مشکلات کشور گذاشته است.

آیت الله زین العابدین قربانی، رییس جمهوری را یک فرد انقلابی خواند و با اشاره به تلاش های ایشان برای رفع مشکلات افزود: رییس جمهوری و دولت با همه کمبودها ، حرکت های مثبتی در کشور به وجود آورده اند.

امام جمعه شهر رشت در این دیدار کتاب جهان بینی امام علی (ع) در خطبه اول نهج البلاغه را به حجت الاسلام شهیدی محلاتی اهدا کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در سلیمان داراب رشت، از مزار میرزاکوچک خان جنگلی بازدید کرد.

حجت الاسلام شهیدی محلاتی همچنین در گلزار شهدای تازه آباد رشت حضور یافت و با شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و دوران پرافتخار دفاع مقدس تجدید میثاق کرد.

بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی در حال احداث ایثارگران گیلان در منطقه لاکان رشت از دیگر برنامه های امروز معاون رییس جمهوری بود.

حجت الاسلام شهیدی محلاتی شب گذشته نیز در جشن میلاد امیرالمومنین (ع) و در سومین گردهمایی حماسه سازان ولایتمدار در رشت حضور یافت و در جمع خانواده های ایثارگر استان گیلان سخنرانی کرد. ک/2.

7286/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.