یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۷

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از پرس‌تی‌وی، بیش از 50 هزار نفر از مردم انگلیس در اعتراض به سیاست‌های ریاضت اقتصادی…

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از پرس‌تی‌وی، بیش از 50 هزار نفر از مردم انگلیس در اعتراض به سیاست‌های ریاضت اقتصادی پارلمان این کشور در لندن تظاهرات کردند.

این معترضان در مقابل ساختمان پارلمان این کشور تجمع کردند و نمایندگان آنها بیانیه‌هایی را برای جمع قرائت نمودند. در قسمتی از یکی از این بیانیه‌ها آمده است، “افرادی که در این ساختمان فعالیت می‌کنند، نمایندگان اکثریت مردم این کشور نیستند و آرای آنها را منعکس نمی‌کنند، بلکه فقط نماینده دوستان ثروتمند و جاه‌طلب خود هستند و به نفع آنها کار می‌کنند.”

در ادامه این بیانیه آمده است، “اکنون زمان آن فرا رسیده است که مردم انگلیس قدرت خویش را باز پس گیرند. این یک انقلاب آرام و بدون درگیری است. این انقلاب به ما کمک خواهد کرد نظرات خود را در جامعه پیاده کنیم و خود و فرزندان خود را از این شرایط اقتصادی وخیم نجات دهیم.”

گفته می‌شود این تظاهرات سرآغاز اعتراضات مردم انگلیس بر ضد سیاست‌های پارلمان این کشور به خصوص برنامه‌های ریاضت اقتصادی خواهد بود و به زودی چندین تجمع دیگر نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.