سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه گذشته دوشنبه 22 اردیبهشت در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره رادیو و پنجمین اجلاس جهانی صدا، با حضور عزت‌الله…

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه گذشته دوشنبه 22 اردیبهشت در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره رادیو و پنجمین اجلاس جهانی صدا، با حضور عزت‌الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما، محمدحسین صوفی معاون صدا، حسن تقدس‌نژاد معاون مالی و اداری و مسئولان جشنواره، مدیران شبکه‌های رادیویی و جمعی از پیشکسوتان رادیو برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره معرفی شدند.

برگزیدگان بخش داخلی سیزدهمین جشنواره بین المللی صدا

جایزه نقدی دو میلیون تومانی، تندیس و لوح افتخار به این شرح به افراد زیر تعلق گرفت:

بخش اذانگاهی: محمدحسین جلالی برای برنامه “صبح نیاز” از شبکه معارف

بخش رویداد خبری” سید محمدمهدی رکنی برای برنامه “مجله خبری” از شبکه معارف

بخش صبحگاهی: احمد رضا طاهری برای برنامه “صبح و ورزش”

بخش طنز:  فریدون ارکانی برای برنامه “میکروفون داغ” از شبکه سلامت

بخش عصرگاهی: مسعود خالقی برای برنامه “مثبت 30” از شبکه قرآن

بخش گفت و گو محور: فاطمه کاشانی رهی برای برنامه “ترنم آیات” از شبکه قرآن

بخش مسابقه: رویا ولی زاده  برای برنامه “گردونه” از شبکه صدای آشنا

بخش مستند و هویت فرهنگی: حسین مشفق برای برنامه “ترانه باران” از شبکه فرهنگ

مناظره و میزگرد: محسن شاهمرادی برای برنامه “یک منظره یک مناظره” از شبکه جوان

بخش نمایش: زهرا عبدالله زاده برای نمایش “یکی بابامو بگیره”

ایده های نو: سمیه بیات برای برنامه  “روزی دو زار” از شبکه دانش

بخش موضوعی با مضمون استقلال اقتصادی: حجت الله رضایی برای برنامه “مناظره” از شبکه گفت و گو

ارزش های انقلاب اسلامی: امیررضا راز برای برنامه “نگاشته ها و انگاره ها” از شبکه فرهنگ

خانواده: سیما غفاری برای برنامه “خانه ما” از شبکه سلامت

دفاع مقدس: زهرا صالحی برای برنامه “واژه و خمپاره” از شبکه ایران

سیاست های توسعه جمعیت: لیدا عرفانیان برای برنامه “پاتوق شبانه” از شبکه جوان

سبک زندگی: مریم یوسفی برای برنامه “ایران دخت” از صدای آشنا

شخصیت های دینی ملی و انقلابی: ناهید گودرزی برای برنامه “پابوس” از شبکه صدای آشنا

کتاب و کتابخوانی: تقدیر از نشمین اسماعیلی تهیه کننده “قلمستان” و مریم بابایی برای برنامه “حالا حکایت ماست” از شبکه جوان

محیط زیست: به طور مشترک به گلریز وکیلی و سمانه حیدرزاده “خانه و خانواده” شبکه ایران اهدا شد.

بخش معارف، قرآن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه: محمدحسن رحمانی برای “پردیس” از صدای آشنا

نام گذاری سال: رضا عزتی برای برنامه “حماسه پایدار” از شبکه اقتصاد

نماز و آموزش احکام: الهه بیات برای برنامه “زورق باران” از شبکه دانش

نویسنده برتر: ساناز احمدی دوستدار برای برنامه “در حوالی دل” از شبکه دانش

صدابردار برتر: علیرضا آزادگان مهر برای برنامه “کوی نشاط” از شبکه ایران

گزارشگر برتر: تینا میرکریمی برای “اینجا دور نیست” از شبکه ایران

کارشناس مجری: علیرضا فتحی پور برای برنامه “ترنم آیات” از شبکه قرآن

تهیه کننده برتر: منصوره توحیدلو برای برنامه “در حوالی دل” از شبکه دانش

گوینده برتر مرد: بهروز رضوی برای برنامه “پابوس” از صدای آشنا

گوینده برتر زن: مریم نشیبا برای برنامه “از دیار حبیب” از شبکه ایران

برترین نمایشنامه نویس: غلامرضا قاسمیان برای داستان “چند بچه بیشتر”

کارگردان برتر: رضا عمرانی “کورس ترک بند” از شبکه نمایش

در بخش بازیگر برتر مرد: ضمن تقدیر از میکاییل شهرستانی برای “پیرمرد و دریا” و احمد گنجی برای “کورس ترک بند” به علی زرینی بازیگر “چند بچه بیشتر” از شبکه نمایش اهدا شد.

بازیگر برتر زن هم با تقدیر از مهین فرد نوا، شمسی صادقی برای نمایش “چند بچه بیشتر” شناخته شد.

افکتور برتر: نرگس موسی پور برای نمایش “چند بچه بیشتر”

صدابردار برتر: نمایش علی حاجی نوروزی برای نمایش “چند بچه بیشتر”.

در بخش بین الملل نیز جوایز به این شرح اهدا شد:

برنامه منتخب شخصیت محور: «شاعر و سیب سرخ»، زینب بیات، رادیو برون مرزی دری

برنامه برتر شخصیت محور: «رادیو من»، مهران دوستی، رادیو جوان

نمایش‌های منتخب: «مرثیه قومی» رادیو بلگراد ، «آخرین پیام» محسن ساسانی، استان مرکزی

نمایش برتر: «یونیسف لطفا» احمد ایرانی‌خواه

برنامه منتخب مینی‌فیچر: «آتشنشان و پیانیست»، شایان بهلولی، رادیو جوان

برنامه برتر مینی‌فیچر: «چشم‌های سرخ و مرطوب»،‌ منصوره افضلی، رادیو برون مرزی دری

برنامه منتخب بخش پی اس ای: «دنیای دلفین‌ها» رادیو ملی چین

برنامه برتر بخش پی اس ای: «درخت زندگی» حسین معصومی، رادیو ایران

برنامه منتخب بخش تعاملی: «مسابقه درگوشی» عاطفه شیوافر، رادیو جوان

برنامه برتر بخش تعاملی: «رادیو رویش»، انسیه شمس الهی، رادیو جوان

برنامه منتخب بخش مستند: «گزارش یک عاشقانه پاییزی» مهدی کاروند،‌ رادیو ایرانصدا

برنامه برتر بخش مستند: «گوهر جنوب» معصومه ناصری، رادیو خلیج فارس

برنامه برتر بخش مستند: «بهار که بیاید» لیدا عرفانیان، رادیو جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.