دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۶:۱۹

به گزارش خبرگزاری مهر، ترانه سریال «یه تیکه زمین» به خوانندگی محمد اصفهانی و آهنگسازی علی کهن دیری، ترانه روزبه بمانی و تنظیم‌…

به گزارش خبرگزاری مهر، ترانه سریال «یه تیکه زمین» به خوانندگی محمد اصفهانی و آهنگسازی علی کهن دیری، ترانه روزبه بمانی و تنظیم‌ هومن نامداری. ترانه سریال «آوای باران» به خوانندگی احسان خواجه امیری، آهنگسازی علی کهن دیری، با ترانه روزبه بمانی، ترانه سریال «راستش را بگو» به خوانندگی علیرضا قربانی، آهنگسازی و ترانه فردین خلعتبری،  ترانه سریال «اولین انتخاب» به خوانندگی مجید اخشابی، آهنگسازی عماد توحیدی و ترانه حامد حسین‌خانی، ترانه فیلم «خط ویژه» به خوانندگی سینا حجازی به آهنگسازی آرمان موسی‌پور و ترانه سینا حجازی، پنج ترانه منتخب هیات داوران برای داوری نهایی جشن «حافظ» است.

این بخش که از نهمین دوره جشن «حافظ» به جوایز افزوده شد، تنها جایزه اختصاصی این حوزه در میان جشن‌های سینمایی و هنری‌ است و پیش از این رضا یزدانی، مهران مدیری و علیرضا قربانی جوایز این بخش را به خود اختصاص داده‌ اند.

آثاری که از فرودین 1391 تا اسفند 1392 در حوزه تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی به نمایش درآمده‌اند، در چهاردهمین جشن «حافظ» داوری شده‌ا‌ند.

چهاردهمین جشن سینمایی- تلویزیونی «حافظ» 22 خرداد ماه جاری در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.