پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۱۸

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین محمودی شامگاه چهارشنبه در دیدار جمعی از معلمان بسیجی آموزش و پرورش بیجار با اشاره به اهم برنامه…

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین محمودی شامگاه چهارشنبه در دیدار جمعی از معلمان بسیجی آموزش و پرورش بیجار با اشاره به اهم برنامه های اجرا شده توسط این ناحیه برای تکریم معلمان افزود: محور برنامه های این ناحیه، نشر و تبلیغ اخلاق اسلامی و تسری تعهد دینی در کلاس درس است و این هدف فقط با وجود معلمین بسیجی میسر خواهد شد.

وی با تبیین هدف اسلام برای کسب علم و دانش گفت: هدف اسلام تسهیل راه کسب قرب الهی است و این میسر نمی شود مگر با ایثار و از خودگذشتگی که این کار توسط معلم می تواند ظهور و نمود پیدا کند.

به گفته فرمانده بسیج فرهنگیان بیجار، هم اکنون حدود 90 درصد فرهنگیان شهرستان بیجار عضو بسیج هستند و نقش فرهنگیان در برنامه ها و گردهمایی های بسیجیان شهرستان، تعیین کننده و راهبردی است.

سرهنگ محمودی با اشاره به اینکه معلمان شهید بسیجی، نماد واقعی و عینی علم همراه تعهد هستند: وقتی به زندگی و فعالیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این شهیدان نگاه می کنیم کاملاً رنگ و بوی خدا و قرب الهی در کار آنها مشاهده می شود.

وی به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری و توجه جدی به مقوله فرهنگ و نقش تعیین کننده در تحقق استقلال اقتصادی و ایجاد بستر برای به وجود آوردن عزم ملی پرداخت و گفت: درایت مقام معظم رهبری و دوراندیشی معظم له، برای همگان ثابت شده است و عنایت وی به ورود فرهنگ به مباحث اقتصادی و مدیریت حاکی از اهمیت موضوع دارد.

فرمانده بسیج ناحیه بیجار با اشاره به برگزاری رزمایش فرهنگی، رزمی در چند روز آینده در شهرستان بیجار گفت: فرهنگیان در این رزمایش نقش راهبردی و محوری دارند و انتظار ما نیز از این مجموعه هدایت و راهنمایی اعضای گردان ها برای نیل به اهداف پیش بینی شده است.ک/2

7350/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.