سه شنبه، ۱۷ مرداد ۹۶ - ۱۰:۰۰
معماری خانه سنگی PS1 در روسیه

نگاهی به معماری جالب خانه سنگی ps1 در روسیه  و ساخته شده در دل طبیعت در حالی مورد توجه معماران و بخصوص گردشگران…

نگاهی به معماری جالب خانه سنگی ps1 در روسیه  و ساخته شده در دل طبیعت در حالی مورد توجه معماران و بخصوص گردشگران قرار گرفته است که برای ساخت این خانه سنگی از مصالح طبیعی استفاده شده تا با محیط اطرافش در دل صخره هماهنگی خاصی را به وجود آورد. بنایی خاص که یکی از آخرین پروژه های معمار اوکراینی ایگور سیروتو تا به امروز است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خانه سنگی ps1 روسیه که در واقع یک ملک شخصی است که طبق اظهارات تایید نشده در موقعیت نامعلومی آن هم در کوه های سنگی روسیه به اجرا در آمده و دارای  فضایی بزرگی شامل چندین اتاق به همراه دو قسمت مجزا برای خواب و سرویس بهداشتی و حمام سنگی و بالکن هایی خاص و چشم نوار با چشم انداز فوق العاده و استخری مشابه با دریاچه است.

برای ساخت اتاق های خانه سنگی ps1 روسیه از چارچوب های فلزی محکمی استفاده شده تا در کنار آن کف های سنگی آن صلابتی بی نظیر به بنا هدیه ببخشد.

توضیح بیشتر این که در بنای PS1 و در قسمت های داخلی آن طراحش توانسته است با خلاقیت خود پله های سنگی زیبایی را با نرده های آهنی متصل به هم طوری به اجرا درآورد که این پله ها بتواند در نمایی خاص کف محوطه – دریاچه – را به قسمت هایی از این خانه سنگی که ارتفاع زیادی هم دارد متصل کند.

هدف از ساخت این سازه ایجاد هماهنگی با محیط و استفاده از مصالح موجود در طبیعت همچون سنگ و آهن بوده و معمار این سازه – ایگور – نیز توانسته است به درستی این هدف را دنبال کند تا در واقع ریتم فضای داخلی خانه را به صورتی باور نکردنی با محیط بیریونی آن هماهنگ کند.

با هم در میهن پست تصاوری دیدنی از معماری جالب خانه سنگی ps1 در روسیه را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]   designboom

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *