پنجشنبه، ۱۷ خرداد ۹۷ - ۰۲:۴۹

معماری دیدنی اقامتگاهی فلزی ، صخره‌ ای در سواحل مدیترانه این روزها نگاه معماران را در حالی به خود جلب کرده است که…

معماری دیدنی اقامتگاهی فلزی ، صخره‌ ای در سواحل مدیترانه این روزها نگاه معماران را در حالی به خود جلب کرده است که ایده‌ اجرای این طراحی که توسط بعضی از طراحان و معماران غیر قابل اجرا پیش بینی شده بود تا این که سرانجام این پروژه توسط گروه معماری gilbartolome به اجرا درآمد. با میهن پست همراه شوید.

معماری دیدنی اقامتگاه فلزی، صخره‌ ای بعد از ساخت به زیبایی هر چه تمامتر در سواحل مدیترانه ای گراندا اسپانیا در حالی آرام گرفته است که به قول معماران و طراحان، این سازه یک طرح پیچیده در حوزه ی معماری به شمار می‌ آید.

این اقامتگاه فلزی، صخره‌ ای هم‌اکنون با یک چشم انداز ویژه و منحصر به فرد و همچنین با دیدی عالی یه سمت سواحل مدیترانه توانسته است که خودش را به عنوان یکی از سازه های خاص، جالب و دیدنی دنیای معماری آن هم در ساحلی خاطره انگیز نمایان کند.

در این میان گروه معماری gaudiesque طراحی این ویلای فلزی،ساحلی را در واقع به گونه ای انجام داده است که یک غار پیشرفته را با فرم سقفی پیچیده در دل صخره های ساحلی به اقامتگاهی خاص بدل کرده است.

به عبارتی دیگر سقف این سازه فلزی چیزی شبیه به تور است که می تواند نور فضای داخلی این اقامتگاه رویایی را در حالی تامین کند که طراحی آن حد فاصلی مابین نر طبیعی و مصنوعی را در دل صخره ها ایحاد کرده است.

از دیگر خصوصیات جالب و دل انگیز این طراحی این است که از داخل این اقامتگاه سواحل زیبا و موج‌ های عظیم را می تواند بدون هیچ مانعی آن هم به صورت مستقیم مشاهئه کرد و از اقامت در این بنای جالب لذت برد.

البته فراموش نشود که در طراحی داخلی این خانه یا همان اقامتگاه دو فضای خصوصی و عمومی به گونه ای خاص از هم جدا شده و در تراس بزرگ آن یک استخر کوچک برای جذابیت و دیدنی‌تر کردن این بنا ساخته شده است.

خلاصه این که اگر بخواهیم درباره طراحی داخلی این خانه صحبت بکنیم باید اعلام کنم که همه چیز در آن بی‌ نظیر است و دو طبقه این خانه با دو راه پله از هم جدا شده اند که هر یک به نقطه از فضای اصلی خانه می رسد.

با هم در میهن پست تصاویری از اقامتگاه فلزیِ ، صخره ای ساحلی گراندا اسپانیا را تماشا می کنیم.

منبع: designboom

یک دیدگاه برای “معماری دیدنی اقامتگاهی فلزی در دل صخره‌های سواحل مدیترانه + عکس”

  1. پونه گفت:

    چقد لوکس و شیکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.