جمعه، ۲۶ تیر ۹۴ - ۰۹:۰۸

میهن پست – در پنت هاوس جنیفر لوپز سالنی بزرگ با پنجره‌های قدی مشرف به تراس، فضای اصلی خانه محسوب می‌شود. یک دست…

میهن پست – در پنت هاوس جنیفر لوپز سالنی بزرگ با پنجره‌های قدی مشرف به تراس، فضای اصلی خانه محسوب می‌شود. یک دست مبل، یک مبل بزرگ راحتی، یک نیمکت پهن و یک میز غذاخوری وسایل این اتاق بزرگ هستند که همه با ظرافت خاصی انتخاب شده اند.

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۱۱)

جنیفر لوپز خوانند و بازیگر مشهور هالیوود در جواب به سوال یک خبرنگار که از او پرسیده بود: « چرا اغلب در مراسم رسمی و فرش قرمزها، لباس سفید می‌پوشد؟» گفته بود: «سفید، رنگ قدرت من است».

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۹)

بنابراین، این خواننده ۴۰ ساله با تکیه بر همین قدرت و علاقه‌ای که به رنگ سفید دارد، پنت هاوس جدیدش را در منهتن با وسایل سفید رنگ دکوراسیون کرده است.

جی لو که به تازگی قراردارد مجموعه «سایه‌های آبی » را با شبکه NBC بسته، این پنت هاوس را به قیمت ۲۲ میلیون دلار در منهتن نیویورک خریده است و از طراحانش خواسته تا با محوریت رنگ سفید خانه را دکور کنند. نتیجه دکوراسیون سفید و مدرنی که این بازیگر برای خانه جدید خودش انتخاب کرده است.

کتابخانه

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز

کتابخانه این خانه، تنها جایی است که مبلمان سفید رنگ در آن کار نشده. یک دست مبلمان راحتی خاکستری که روی پارکت‌های سفید این پنت هاوس و فضای باز و خالی کتابخانه جلوه به خصوصی دارد. نکته خاص این اتاق، استفاده از یک آباژور چند شاخه در کنار مبل است. امکان تغییر و تنظیم تک‌تک شاخه‌های این آباژور وجود دارد و این فرصت را فراهم می‌کند تا روی هر کدام از مبل‌ها بتوان مطالعه کرد.

نشیمن اصلی

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۴)

در این خانه، فضایی به نام ‌مهمانخانه وجود ندارد؛ البته این ویژگی مخصوص تمام خانه‌هایی است که به شیوه‌ای مدرن دکور می‌شوند، بنابراین فضایی مجزا و دیوار کشی شده به نام ‌مهمانخانه با مبلمان خاص و مجلل وجود ندارد بلکه سالن اصلی خانه این نقش را بازی می‌کند.

در خانه خانم بازیگر، سالنی بزرگ با پنجره‌های قدی مشرف به تراس، فضای اصلی خانه محسوب می‌شود. یک دست مبل، یک مبل بزرگ راحتی، یک نیمکت پهن و یک میز غذاخوری وسایل این اتاق بزرگ هستند که همه با ظرافت خاصی انتخاب شدند تا دلباز و فراخ بودن فضا حفظ شود. البته رنگ سفید مبلمان و سادگی دیوارها هم نقش مهمی در این باره دارند. حضور چند گلدان سبز باعث می‌شود تا انرژی‌ خوبی از حضور در این محیط بگیرید.

آشپزخانه

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۱۵)

آشپزخانه پنت هاوس جدید جنیفر لوپز به شیوه جزیره طراحی شده است؛ یعنی کابینت‌هایی در وسط آشپزخانه کار شده‌اند که هم فضای بیشتری برای قرار دادن ظروف در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهند و هم نقش یک میز غذاخوری را ایفا می‌کنند. تعبیه گاز و سینک روی این صفحه، شیوه آشپزی چینی را تداعی می‌کند؛ جایی که غذای داغ، مستقیم از روی گاز سرو می‌شود. ویژگی منحصربه‌فرد این جزیره، دو ردیف قفسه در بالای جزیره است که کلیه وسایل لازم مثل ادویه‌ها و. . . را در اختیار آشپز قرار می‌دهد.

اتاق خواب

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۱۲)

اتاق خواب جی لو هم یک تخت، یک مبل در پایین تخت، یک میز گرد و یک میز تحریر کوچک در خود جای داده است. پرده‌های این اتاق هم پارچه‌های حریر سفید ساده‌ای هستند تا نور اتاق را از دست ندهند و نور طبیعی اتاق را روشن و دلباز کنند.

۲ حمام برای هر نفر

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۵)

در این خانه که مشرف به پارک مدیسون منهتن است، قرار است جی لو همراه با دوقلوهایش، زندگی کند. او این پنت هاوس ۵۸۰ متر مربعی را حدود ۲۲ میلیون دلار خریده است. نمای بیرونی ساختمان، خانه کوچکی را نشان می‌دهد اما در واقع یکی از طولانی‌ترین خانه‌های منهتن است که در آن فقط چهار آپارتمان ساخته شده است. آپارتمان جنیفر، چهار اتاق خواب و شش سرویس حمام و دستشویی دارد. البته به این متراژ باید ۳۰۰ مترمربع تراس و فضای آزاد را هم اضافه کرد.

حمام با تراس

پنت هاوس میلیون دلاری جنیفر لوپز (۱۷)

در طراحی فضای حمام از سنگ‌های بزرگ مرمری استفاده شده؛ به همین دلیل، فضا بازتر به نظر می‌رسد. وان بزرگ سفید در وسط این فضا یک حمام لوکس را کامل می‌کند. مانند تمام فضاهای این خانه، حمام هم پنجره‌های قدی دارد که اطرافش با گلدان‌های سبز تزئین شده است.

منبع : interiorsbystudiom

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *