یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان در دیدار از مرکز موضوع شناسی احکام فقهی به ابتکار انجام شده در این…

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان در دیدار از مرکز موضوع شناسی احکام فقهی به ابتکار انجام شده در این مرکز اشاره کرد و اظهار داشت: این ابتکار و گام بلند موضوع شناسی، حرکتی است که به برکت نظام اسلامی و ولایت فقیه برداشته شده است.

نماینده ولی فقیه در مسجد مقدس جمکران با اشاره به پیشرفت‌های کشور پس از انقلاب اسلامی عنوان کرد: هر نقطه عطف و پیشرفتی در این چند سال اخیر در زمینه های پزشکی، نظامی و علمی در کشور حاصل شده به برکت نگاه و توصیه های مستقیم مقام معظم رهبری بوده است.

وی افزود: به گفته فرماندهان نظامی در بین تمام رهبران و رؤسای جمهور دنیا مقام معظم رهبری کارشناس ترین فرد در امور نظامی هستند، همچنین ایشان در زمنیه های هنری، ادبیات، رسانه و سایر موضوعات اجتماعی نیز آخرین و بهترین نظر را بیان می کنند.

تولیت مسجد مقدس جمکران ادامه داد: امریکا در عراق بیش از پنج هزار کشته و بیست و پنج هزار زخمی داده است و بیش از سی میلیارد دلار هزینه کرد اما نتیجه تمام این هزینه ها آن شد که دشمن خونی ایران نابود و هم‎پیمانان ایران در عراق حاکم شدند.

وی اظهار داشت: به اعتراف غربی ها ایران امروز به ابر قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده و هیچ مسئله ای در جهان بدون مشارکت ایران قابل حل نیست و ایران به تنهایی در برابر تمام مستکبرین عالم ایستاده و در تمام جنگ ها و نبردها پیروز شده که این معجزه به برکت ولایت و امامت حادث شده است.

وی افزود: امروز هم شاخص، پیروی از ولایت فقیه است؛ بنابراین کسی که می گوید امام را قبول دارم اما در رفتار و گفتارش ولایت و یا ولی فقیه را قبول ندارد دروغ می گوید زیرا پیروی از امام با عدم پیروی از ولایت فقیه امکان پذیر نیست و این تناقض نشانه نفاق است.

حجت الاسلام رحیمیان در پایان گفت: شرایط 25 سال گذشته از 10 سال اول انقلاب صدها برابر سخت تر و دشمنی ها بیشتر بوده است اما به لطف خدا رهبر انقلاب، راه امام را تبیین و تکمیل کرده و ما به جهت بهره مندی از این نعمت بزرگ خداوند متعال را شاکریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *