شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۰

به گزارش مشرق، حامد صداقتی ملی‌پوش شمشیربازی که چهارشنبه با دو همراه خود به نامهای محمدعلی غفاری و مهدی حسینی با یک دستگاه…

به گزارش مشرق، حامد صداقتی ملی‌پوش شمشیربازی که چهارشنبه با دو همراه خود به نامهای محمدعلی غفاری و مهدی حسینی با یک دستگاه خودرو در حال سفر به سمت چابهار بودند، مورد حمله اشرار قرار گرفته و به همراه مهدی حسینی به گروگان گرفته‌ شده است.

صداقتی
در این گروگانگیری نفر سوم همراه آنها محمد علی غفاری به دلیل اصابت گلوله اشرار به ناحیه سر جان باخت.

باقرزاده با تایید گروگانگیری صداقتی: انگیزه‌شان مشخص نیست
ملی‌پوش ایرانی توسط اشرار به گروگان گرفته شد +عکسبه گزارش مشرق، فضل الله باقرزاده با تایید خبر گروگان گرفته شدن حامد صداقتی ملی‌پوش شمشیربازی اظهار کرد: من نیز در حد خبر فهمیدم که این اتفاق افتاده و پیگیر هستم. تماس هایی گرفته ام تا مشخص شود که باید چه کاری انجام دهیم. من با چند نفر تماس گرفتم چرا که بالاخره او ملی‌پوش ما بوده و باید ماجرا را دنبال کنیم. او نفر سوم بازی‌های آسیایی بوده و هنوز نمی‌دانیم دلیل این اتفاق چیست.

رییس فدراسیون شمشیربازی ادامه داد: تا جایی که مطلع هستم هنوز مادر او ماجرار را نفهمیده است. ما حتی آن دو نفر دیگر را نیز نمی‌شناسیم چرا که سفر حامد، شخصی بوده و در جاده مورد حمله قرار گرفته‌ است. هنوز تماسی هم نداشته‌اند که بفهمیم دلیل این گروگان گیری چیست. پول می‌خواهند یا دلیل دیگری مطرح است مشخص نیست.

او افزود: برخی اتفاق‌ها از حوزه کاری و توانایی ما خارج است اما ما پیگیر هستیم. حامد 6 یا 7 ماه است که دیگر عضو تیم ملی نیست اما ما وظیفه خود می‌دانیم تا جایی که امکان دارد پیگیر باشیم. او قهرمان ملی بوده و مدال‌های آسیایی دارد. تماس‌هایی داشته ام تا ان‌شاالله با مسوولان مربوط بتوانیم ماجرا را ختم به خیر کنیم. به هر حال باید مشخص شود که انگیزه این گروگان گیری چیست.

باقرزاده در پایان گفت: این موضوع امروز مطرح شده که به نظر می‌رسد مساله دو روز پیش اتفاق افتاده است. چرا که ابتدا کسی این افراد را نمی شناخته تا اینکه یک نفر فهمیده یکی از آن سه نفر حامد صداقتی و ورزشکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.