سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی روحیان مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان قم در حاشیه این بازی که در ورزشگاه یادگار امام…

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی روحیان مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان قم در حاشیه این بازی که در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم صدور مجوز حضور دوربین های تلویزیونی به نشست خبری دیدار صبا و گسترش فولاد اظهار داشت: با توجه به این که سازمان لیگ و صداوسیما بر سر حق پخش مسابقات لیگ برتر به توافق نرسیده اند، پوشش خبری نشست های خبری و مسابقات به حالت تعلیق درآمده است.

وی گفت: نامه ای به دست حراست اداره کل ورزش و جوانان قم رسیده و در این نامه آمده هیچ یک از دوربین های تلویزیونی و تجهیزات شبکه رادیویی اجازه ورود به ورزشگاه یادگار امام(ره) قم را ندارند و از ورود آنها جلوگیری شده است.

در حالی که مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان قم گفته بود اجازه ضبط مسابقه نیز به دوربین ها داده نمی شود و هیچ تصویری از دیدار صبا و گسترش فولاد توسط دوربین های عکاسی یا دوربین هایی که هدفشان پخش با تاخیر است نیز ثبت نمی شود، دوربین فیلمبرداری اداره کل ورزش و جوانان به ضبط این مسابقه پرداخته است.

تنها خبرنگاران رسانه های نوشتاری و آنلاین توانستند در جایگاه خبرنگاران استقرار یافته و اخبار دیدار صبا و گسترش فولاد را مخابره کنند.

روحیان تصریح کرد: ممانعت از ورود دوربین ها از سوی سازمان لیگ در نشست خبری پیش از مسابقه مربیان صبای قم و گسترش فولاد انجام شد و بدیهی است ما تابع نظر مراجع بالاتر برای حضور دوربین ها بودیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.