شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۳

به گزارش روز شنبه ایرنا، محمود عسگری آزاد افزود: گسترش استخدام ها از یک طرف و اعمال بازنشستگی پیش از موعد در سال…

به گزارش روز شنبه ایرنا، محمود عسگری آزاد افزود: گسترش استخدام ها از یک طرف و اعمال بازنشستگی پیش از موعد در سال های گذشته باعث شده صندوق های بازنشستگی کشوری و لشکری با کسری بودجه بالا مواجه شوند که برای خروج از این مشکل در نقشه راه اصلاح نظام اداری مقرر شده هیچ بازنشستگی پیش از موعدی در سال 93 انجام نشود.

وی در تشریح برنامه اصلاح نظام اداری در سال 93، افزود: مقرر شده دستگاه های اجرایی در سال جاری 10 درصد از خدمات خود را به صورت رقابتی ارائه دهند.

جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: براین اساس دستگاه های اجرایی 10درصد از بودجه خود را برای کمیت و کیفیت خدماتی که ارائه می دهند دریافت می کنند و این مساله با ایجاد رقابت باعث می شود خدمات دولتی با کیفیت بهتری به دست مشتریان برسد.

به گفته عسگری آزاد، نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور شامل 8 عنوان است که برای 4 سال تدوین و تصویب شده است.

جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: اگر این سند تا پایان 4 سال محقق شود تا 50 درصد از مشکلات نظام اداری کشور برطرف خواهد شد.

وی گفت: نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور حاصل تجزیه و تحلیل مشکلات موجود و انطباق آن با سیاست های کلی نظام اداری، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

اقتصام(1)9141**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

یک دیدگاه برای “ممنوعیت بازنشستگی پیش از موعد در سال 93”

  1. کارمند زن22سال سابقه گفت:

    مجلس بازنشستگی پیش از موعد بدون سنوات ارفاقی در سال 93را تصویب کرد وما روی قانون حساب کردیم. تا دوسال پیش همکاران با 5سال ارفاقی رفتند اونوقت امسال با بیست سال هم نمیشه؟! خواهشا برای زنان،بازنشستگی پیش از موعد را اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *