پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۳

رئیس پلیس راه آستارا – تالش گفت: به منظور اجرای محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی فصل تابستان، محور آستارا به اردبیل و بالعکس…

رئیس پلیس راه آستارا – تالش گفت: به منظور اجرای محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی فصل تابستان، محور آستارا به اردبیل و بالعکس در روزهای پنج شنبه و جمعه به روی تریلرها و کامیون‌ها بسته است.

سروان محمود امیدی در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل رفت و آمد و جلوگیری از ترافیک جاده‌ای، تردد هرگونه تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز پنجشنبه، 27 شهریور در این محور ممنوع است.

وی ادامه داد: این طرح در روز جمعه، 28 شهریور از ساعت 8 صبح تا 24 اجرا خواهد شد.

امیدی، به بارندگی در مناطق شمالی کشور اشاره کرد و خطاب به رانندگان که قصد تردد از این مناطق را دارند، گفت: رانندگان به دلیل لغزنده بودن جاده‌ها و کاهش سطح دید، جهت جلوگیری از هرگونه حوادث تلخ با سرعت مطمئنه در جاده‌های بین شهری تردد کنند.

به گزارش ایسنا، محور کوهستانی آستارا به اردبیل یکی از سه محور پرتردد و مهم استان گیلان است که تردد اکثر خودروهای ورودی از سمت غرب و شمال غرب کشور به استان گیلان و بالعکس از این مسیر انجام می پذیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.