مناسب ترین صندلی هواپیمای مسافربری
مناسب ترین صندلی هواپیما

سفری آرام با انتخاب مناسب ترین صندلی هواپیمای مسافربری ؟

سفری آرام با انتخاب مناسب ترین صندلی هواپیمای مسافربری موضوعی است که امروز در میهن پست به آن خواهیم پرداخت. بنابراین مسافرت با هواپیما اگر نسبت به صدای موتور حساس باشید می‌تواند سفر دشواری باشد، با این حساب می‌خواهیم ببینیم بهترین صندلی برای نشستن در هواپیما کجاست؟ در ادامه با میهن پست همراه شوید.

مناسب ترین صندلی هواپیمای مسافربری شاید چالش اصلی برای هر مسافر نباشد اما برای بعضی از افراد که مدام با هواپیما در حال سفر هستند این موضوع، بسیار مهم و استرس آور نیز هست.

به عبارتی دیگر اگر زیاد با هواپیما سفر می‌کنید حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که کدام قسمت هواپیما از بقیه قسمت‌ها ساکت‌تر است. به همین منظور پای صحبت‌ یک خلبان نشستیم تا راز دنج‌ترین قسمت هواپیما را برملا کند. بر اساس صحبت‌های این خلبان، مسافرهایی که در قسمت‌هایی جلوتر از بال هواپیما نشته‌اند،‌صدای کمتری از موتور به گوش آنها می‌رسد.

با این حال این امر به این دلیل است که موتور بیشتر هواپیما‌ها در قسمت زیر بال تعبیه شده است. به این ترتیب نشستن در جلوی بال هواپیما، همانند نشستن پشت اسپیکر است.

مناسب ترین صندلی هواپیمای مسافربری

بنابراین تمامی صدای ایجاد شده توسط موتور هواپیما به قسمت‌های پشت و انتهای هواپیما هدایت می‌شود و از آن جایی که مسافر در قسمت جلوتر از بال هواپیما نشسته، کمترین صدا از موتور هواپیما به گوشش می‌رسد. ناگفته نماند که قسمت‌های جلوتر هواپیما برای افرادی که نسبت به تحرک‌های شدید هواپیما نیز حساس هستند، جای مناسب‌تری به نظر می‌رسد.

با این حساب می‌توان گفت بر اساس نظر کارشناسان، قسمت وسط هواپیما و نزدیک به بال و قسمت‌های جلوی هواپیما ساکت‌ترین جا برای نشستن است.

منبع    lifehacker

۹ دیدگاه

 1. اره امتحان کردم وسط هواپیما بهتره

 2. من کلا میترسم از هواپیما 😐

 3. عه نمیدونستم اینا رو
  مرسی

 4. مرسی ادمین جان

 5. اسماعيلي

  نکات جالبی بود

 6. ایندفعه امتحان میکنم حتما

 7. مرسی از مطلبتون

 8. ایول
  ممنون

 9. من همیشه مشکل دارم با این موضوع

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*