یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۱

 سید سعید دادگستر مدیر اداره زیباسازی شهرداری منطقه15 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: اجرای طرح زیباسازی و بهسازی مناظر بدمنظر…

 سید سعید دادگستر مدیر اداره زیباسازی شهرداری منطقه15 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: اجرای طرح زیباسازی و بهسازی مناظر بدمنظر بزرگراه‌های منطقه15 در دستور کار اداره زیباسازی شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح به منظور افزایش پویایی و چشم‌اندازهای بصری، ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان سهولت تردد شهروندان در دست اجرا است.

دادگستر اظهار داشت: در این طرح معاونت امور شهری و فضای سبز، معاونت حمل و نقل ترافیک، اداره زیباسازی منطقه15 به منظور بهسازی و مناظر بدمنظر بزرگراه‌های منطقه15 مشارکت و همکاری دارند.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: زیباسازی و بهسازی مناظر بدمنظر بزرگراه‌های منطقه15 از جمله بزرگراه‌های امام رضا(ع) و نجفی رستگار از اقدامات اجرایی این طرح است.

دادگستر خاطرنشان کرد: حذف زوائد فیزیکی معابر محورهای اصلی و بزرگراه‌های منطقه15، اجرای نقاشی دیواری، شست و شو و رنگ‌آمیزی جداول و جداره‌سازی شهری، بهسازی، شست و شو و رنگ‌‌آمیزی مبلمان شهری از اقدامات دیگر شهرداری منطقه15 است.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.