چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۹

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مدیرعامل این شرکت گفت: طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع یکی…

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مدیرعامل این شرکت گفت: طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع یکی از طرح های هفت گانه تحول اداری است که به منظور افزایش سطح رضایت مردم و ارتقای سطح کارآمدی نظام اداری و کاهش زمان سفر در دریافت خدمات میان سایر طرح های تحول اداری توجه بیشتری را به خود معطوف داشته است.

محمد علی ودیعتی افزود: با عنایت به نامگذاری سال 1393 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ همه دستگاه های اجرایی موظف به اجرای برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی با عنوان ˈخدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوعˈ هستند و این موضوع یکی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید نیز می باشد.

وی با تاکید بر خدمت رسانی به مردم گفت: منطقه دو گازرسانی با هدف رضایت مردم شهر کرمان در ارایه خدمات و در راستای تکریم مشتریان و مشترکان گاز صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با وجود راه اندازی 82 دفتر پییشخوان دولت که کار ارایه خدمات مشترکان گاز طبیعی را در سطح استان انجام می دهند، منطقه شماره یک گازرسانی واقع در سه راه سیلو با شماره تماس 2529410-15 و منطقه دو گازرسانی در خیابان 24 آذر نبش کوچه 32 با شماره تلفن 2455815 آماده ارایه خدمات مطلوب به مشترکان گاز طبیعی هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تلفن گویای 2529418 و شماره پیامک 1000341194 و تلفن پست امداد گاز 194 به صورت 24 ساعت در حال خدمت رسانی به مردم دیار کرمان است و مشترکان می توانند از طریق سایت www.nigc-kerman.ir از اطلاعات و اخبار شرکت گاز استان کرمان و ارایه صورتحساب گاز بهای خود نیز بهره مند شوند.ک/1

8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.