شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۳

 باشگاه منچستريونايتد پس از جذب آندر هره‌را امروز با عقد قراردادي رسمي لوک شاو را از ساوتهمپتون به خدمت گرفت. اين بازيکن 18…

 باشگاه منچستريونايتد پس از جذب آندر هره‌را امروز با عقد قراردادي رسمي لوک شاو را از ساوتهمپتون به خدمت گرفت.

اين بازيکن 18 ساله با قراردادي به ارزش 31.5 ميليون پوند و حقوق هفتگي 160 هزار پوند به منچستر پيوست تا گرانترين بازيکن جوان حال حاضر فوتبال دنيا شود.

شاو از 8 سالگي در ساوتهمپتون حضور داشت و از سال 2012 که به تيم اصلي راه يافته بود، 67 بازي رسمي براي اين تيم انجام داد.

اين مدافع جوان که با بازي در ديدار انگليس مقابل کاستاريکا به جوان‌ترين بازيکن حاضر در جام جهاني 2014 تبديل شد، پس از امضاي قرارداد با منچستريونايتد به سايت اين باشگاه گفت: از پيوستن به منچستريونايتد خيلي هيجان‌زده‌ام. من از 8 سالگي در ساوتهمپتون بودم و الان مي‌خواهم از اين باشگاه و هوادارانش به خاطر هر چيزي که به من داده‌اند تشکر کنم. من مي‌خواستم به پيشرفتم در فوتبال ادامه دهم و يونايتد بهترين باشگاه براي من بود که بتوانم به اين هدف برسم. مشتاقانه منتظر حضور در بازي‌هاي منچستر و ياد گرفتن از بازيکنان و مربيان سطح اول اين تيم هستم.

رايان گيگز، مربي منچستر هم در اين زمينه گفت: لوک، يک دفاع چپ جوان، با استعداد و با پتانسيل بالاست. او در ساوتهمپتون با سرعت زيادي پيشرفت کرد و همه ويژگي‌ها براي تبديل شدن به يک بازيکن بزرگ را دارد. خوشحالم که او به يونايتد پيوسته چرا که او بهترين جا را براي پيشرفت انتخاب کرده است.

چند باشگاه ديگر از جمله چلسي هم علاقمند به خريد اين بازيکن جوان بودند اما شاو، حضور در اولدترافورد را براي آينده خود برگزيد.

منچستريونايتد روز گذشته نيز آندر هره‌را هافبک اتلتيک بيلبائو را با قراردادي 4 ساله به خدمت گرفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.