جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب گردان شامگاه جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: دیدار…

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب گردان شامگاه جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: دیدار ما مقابل استقلال خوزستان بازی سختی بود اما خوشبختانه در این بازی امتیاز را گرفتیم و اگرچه عقب افتادیم اما بچه‌ها آن را جبران کردند.

وی افزود: استقلال خوزستان جوانمردانه بازی کرد و می‌خواست فوتبال بازی کند اما امروز ما توانستیم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

دروازه‌بان سپاهان درباره حضور رحمان احمدی در ترکیب سپاهان به جای او گفت: رحمان در ابتدای فصل بیشتر بازی کرد و بعد من بیشتر بازی کردم اما هیچ مشکلی وجود ندارد؛ در حال حاضر ما به این درک رسیده‌ایم که فرکی از ما بیشتر استفاده می‌کند و این مسئله ربطی به گل خوردن و ندارد و بسته به شرایط بازی، از هر دوی ما استفاده می‌کند.

وی افزود: ما هر دو نفر همیشه آماده هستیم و می‌دانیم که فرکی از ما هر دو استفاده می‌کند و هیچ یک از ما برای سرمربی تیم دروازه‌بان اول نیست بلکه هر دو دروازه‌بان اول تیم هستیم.

گردان درباره غیبت هواداران سپاهان در بازی امروز و حضور عده اندکی پشت فنس‌های ورزشگاه فولادشهر اصفهان گفت: نبود هواداران مانند این است که فوتبال دروازه ندارد و وقتی آنها هستند واقعاً چیزی کم داریم اما کار هواداران سپاهان ستودنی بود و برای تیم الگو هستند.

وی اضافه کرد: امسال بازی راحتی نداشته‌ایم و هیچ تیمی مقابل سپاهان راحت بازی نمی‌‌کند؛ تیم‌ها مقابل ما انگیزه بسیاری دارند و ما اگر این بازی به پیروزی برسیم، می‌توانیم به شرایط خوب بازگردیم وگرنه به مشکل بر می‌خوریم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.