پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۴

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، مهدي مهدوي اظهار کرد: بازي با ايتاليا را خيلي آسان گرفته بوديم و شايد به همين دليل…

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، مهدي مهدوي اظهار کرد: بازي با ايتاليا را خيلي آسان گرفته بوديم و شايد به همين دليل خيلي راحت شکست خورديم. بايد بدانيم که سال دومي است که حضور در ليگ جهاني را تجربه مي کنيم و راه زيادي براي پيشرفت مقابل ما باقي مانده است.

وي افزود: بايد تمرکز بيشتري داشته باشيم و حواس خود را جمع کنيم و بدانيم که مقابل تيم هاي پر افتخار و بزرگي به ميدان مي رويم.

مهدوي گفت: شکست هاي برزيل در آغاز ليگ جهاني مي تواند درس بزرگي براي ما باشد که بدانيم هر تيم بزرگي ممکن است شکست هاي بدي پشت سر بگذارد.

وي خاطرنشان کرد: برزيل قطعا براي جبران سه شکست قبلي مقابل ايران به ميدان مي رود که اين مسئله مي تواند فشار رواني روي اين تيم را بالا ببرد و فرصتي براي ما فراهم کند تا از اشتباهات آنها بهره ببريم.

پاسور تيم ملي واليبال ايران گفت: پيش از آغاز ليگ جهاني هم توقعات مردم بالا بود و هم خودباوري بيش از حد در ميان بازيکنان نيز دردسرساز شد. بايد خود را از نظر رواني به شرايط عادي بازگردانيم و بدانيم که در هيچ مسابقه اي نبايد از پيش برنده يا بازنده بدانيم.

ملي‌پوش واليبال تاکيد کرد: اينکه پس از دو باخت مقابل ايتاليا کساني مي گويند کواچ گزينه مناسبي براي هدايت تيم ملي ايران نيست حرف غيرعادلانه اي است. در نخستين مسابقاتي که در زمان ولاسکو به ميدان رفتيم نيز مقابل چين با دو بازي بد شکست خورديم. ولاسکو زمان زيادي براي آشنايي با واليبال ايران داشت اما کواچ اين فرصت را در اختيار نداشت.

مهدوي گفت: بايد به کواچ فرصت بدهيم که واليبال ايران و بازيکنان را بيشتر بشناسد. الان بيش از هر زمان ديگري نياز به روحيه و حمايت داريم و مطمئنم با کسب امتياز مقابل برزيل مشکلات تيم حل مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.