سه شنبه، ۰۳ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۶

مهدی هاشمی در واکنش به اخبار برخی رسانه‌ها درباره مأموریت جدید او در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی هیچ مسئولیتی…

مهدی هاشمی در واکنش به اخبار برخی رسانه‌ها درباره مأموریت جدید او در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی هیچ مسئولیتی ندارم و اخبار این سایت‌ها کذب است.

فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: وقتی برخی اخبار درباره خود یا اعضای خانواده‌ام را می‌خوانم، از خود می‌پرسم جایگاه اخلاق و اسلام در منطق این رسانه‌ها چگونه است؟ اما به جواب مشخصی نمی‌رسم.

وی در واکنش به ادعای برخی سایت و روزنامه‌ها درباره مسئولیت دوباره دانشگاه آزاد اسلامی به وی برای خروج از کشور، گفت: این خبرسازی‌ها را ادامه همان جریانی می‌دانم که نمی‌خواست من به کشور برگردم و حالا هم از خدا می‌خواهند که دوباره برگردم. مسأله دیگر این است که اینجانب هیچ مسئولیتی در دانشگاه آزاد اسلامی ندارم که بخواهم مأموریتی از سوی آن سازمان دریافت کنم.

مهدی هاشمی بهرمانی افزود: هیچ‌گاه تمایلی به ماندن در خارج از کشور نداشتم و آن چند سال هم به اصرار برخی بزرگان ماندم. وقتی هم که می‌خواستم برگردم، عده‌ای دلواپس شده بودند و مدام پیغام می‌دادند که بگویید نیاید. حالا هم می‌گویم آمده‌ام که بمانم.

بر اساس این گزارش، پیش از این ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کشور که قضاوت پرونده مهدی هاشمی را بر عهده دارد، گفته بود این پرونده به دلیل ایرادهای سنگین به بازپرسی ارجاع شده است تا این ایرادها برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.