پنجشنبه، ۰۲ مرداد ۹۳ - ۰۷:۱۱

به گزارش میهن پست – یک سایت انگلیسی مهرداد پولادی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران را در لیست بازیکنان…

به گزارش میهن پست – یک سایت انگلیسی مهرداد پولادی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران را در لیست بازیکنان باشگاه نیوکاسل برای فصل آینده قرارداده است.در حالی که این روزها خبر لژیونر شدن مهرداد پولادی مدافع ایرانی باشگاه پرسپولیس همه جا شنیده می شود و امروز حتی سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کار او برای رفتن به اروپا تمام شده به نظر می رسد نیوکاسل تیم بعدی این بازیکن است.

به نقل از مهر ، وب سایت انگلیسی TeamTalk در بخش باشگاه نیوکاسل این بازیکن را در لیست این تیم قرارداده و به جز شماره پیراهن تمامی مشخصات او را درج کرده است. نام، تاریخ و محل تولد پولادی زیر پروفایل او درج شده است. اما در قسمت عکس پولادی هم تصویری قرار نگرفته است.

عکسی از صفحه وب سایت انگلیسی TeamTalk که نام مهرداد پولادی در آن دیده می شود

عکسی از صفحه وب سایت انگلیسی TeamTalk که نام مهرداد پولادی در آن دیده می شود

پیش از این روزنامه دیلی استار خبر داده بود باشگاه های سوانزی سیتی، ساوتهمپتون و هال سیتی خواهان جذب این بازیکن ۲۷ ساله شده اند. پولادی که در سه دیدار ایران در رقابتهای جام جهانی به صورت فیکس به میدان رفت یکی از بهترین بازیکنان ایران بود و به همین دلیل مورد توجه تیم های اروپایی قرار گرفت. باید منتظر ماند و دید در نهایت خبر رسمی پیوستن پولادی به یک تیم اروپایی چه زمانی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.