یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمراد یزدانیˈ روز شنبه درحاشیه نشست هماهنگی صدور فراخوان ثبت نام دفاتر پیشخوان دولت اظهارداشت: متقاضیان اخذ مجوز دفترهای…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمراد یزدانیˈ روز شنبه درحاشیه نشست هماهنگی صدور فراخوان ثبت نام دفاتر پیشخوان دولت اظهارداشت: متقاضیان اخذ مجوز دفترهای پیشخوان دولت از امروز شنبه 13 اردیبهشت تا بیست و چهارم همین ماه فرصت دارند تا با مراچعه به وب سایت www.pishkhan-hormozgan.ir ثبت نام کنند.

وی اضافه کرد: متقاضیان پس از ثبت نام از طریق وب سایت باید مدارک مورد نیاز را از طریق پست ویژه یا پیشتاز به آدرس دبیرخانه پیشخوان دولت واقع در ساختمان جدید استانداری ارسال کنند.

یزدانی با بیان اینکه توسعه دفاتر پیشخوان دولت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه است، ابراز داشت: با راه اندازی این دفاتر به کاهش ترافیک و انجام سریع امور مردم کمک می شود.

این مقام مسوول تصریح کرد: انتخاب واجدین شرایط واگذاری بستگی به امتیازات کسب شده توسط متقاضیان دارد که حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت اعلام نتیجه از طریق وب سایت رسمی استانداری هرمزگان انجام می گیرد.

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان با بیان اینکه در این مرحله فقط مجوز 13دفتر در مناطقی که مشخص شده واگذار می شود، خاطر نشان کرد: تعداد هشت دفتر در بندرعباس ، چهار دفتر نیز در شهرهای تازیان از توابع بندرعباس، تیرور از توابع میناب، گوهران از توابع بشاگرد و جزیره هرمز و همچنین یک روستای رستاق از توابع بندرلنگه می باشد.

وی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و همچنین نداشتن شغل دولتی را از مهمترین شرایط اختصاصی جهت واگذاری مجوز این دفاتر عنوان کرد و افزود: افراد بومی، متاهل و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران امتیاز بیشتری نسبت به دیگر متقاضیان دارند.

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان یادآور شد: افراد متقاضی این موضوع را در نظر بگیرند که پس از قبولی و اخذ مجوز، حداقل تا پنج سال حق خرید و فروش ندارند و نمی توانند این مجوز را به غیر انتقال داده و یا به صورت وکالتی در اخطار شخص دیگری قرار دهند.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.