پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۸

خانه ورزش: برنامه «۲۰۱۴» در مدت دو شبی که بازی‌های جام‌جهانی تعطیل می‌شود، ساعت ۲۲ به روی آنتن می‌رود و تا حدود ساعت…

خانه ورزش: برنامه «۲۰۱۴» در مدت دو شبی که بازی‌های جام‌جهانی تعطیل می‌شود، ساعت ۲۲ به روی آنتن می‌رود و تا حدود ساعت یک بامداد به طول خواهد انجامید.

عادل فردوسی‌پور که شامگاه گذشته (سه شنبه) حتی فرصت ابتدایی برای سلام با مخاطبانش پیدا نکرد، پس از کشیده شدن دیدار تیم‌های آرژانتین و سوییس به وقت اضافه برای دقایقی در برنامه «۲۰۱۴»، حاضر شد و به شکل طنزآمیز اعلام کرد: بازی‌های جام‌جهانی نهایت عدم همکاری را با ما دارد.

او همچنین کنداکتور شبکه سه را به دلیل برگزاری بازی‌های جام‌جهانی و همچنین پخش برنامه ماه عسل و سریال‌های مناسبتی بسیار فشرده خواند.

اما سایت اختصاصی برنامه ۲۰۱۴ در خبری با عنوان «بدشانسی‌های ۲۰۱۴ تمامی ندارد!» نوشت: چند شبی است که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، مسابقات جام جهانی هم وارد مرحله حذفی شده و زمان بندی مسابقات پیش بینی نشدنی شده است. گاهی برخی مسابقات در وقت‌های قانونی تمام می شود گاهی به وقت اضافه کشیده می شود و بعضی اوقات هم ضربات پنالتی.

در این میان پخش برنامه‌های مناسبتی مثل سریال و «ماه عسل» در کنار برگزاری لیگ جهانی والیبال مزید بر علت شده است تا شب به شب از مهلت پخش برنامه ۲۰۱۴ کاسته شود.

سه شنبه شب هم در شرایطی که بازی تیم‌های آرژانتین و سوئیس در ۱۲۰ دقیقه به پایان رسید، امید بود با پایان ۹۰ دقیقه‌ای بازی دوم یعنی آمریکا و بلژیک فرصتی برای پخش آیتم های برنامه و بحث در خصوص مسابقات به دست آید که این بازی هم با تساوی در وقت قانونی به پایان رسید و جالب اینجاست گلزنی دو تیم یک دقیقه بعد از آغاز وقت اضافی آغاز شد و این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با برتری بلژیک به پایان رسید!

همین مساله سبب شد در برنامه دهم تیر تنها فرصت سلام و عرض ادب پیش از مسابقه تیم های آمریکا و بلژیک برای مجریان فراهم شود و از معدود بخش‌های پخش شده در آن پیش بازی تیم های آمریکا و بلژیک و همچنین مرور روزنامه های خارجی بود.

با پایان مسابقات مرحله یک هشتم نهایی طی شب های آینده برنامه ۲۰۱۴ پخش مستقیم فوتبال نخواهد داشت و با این فرصت به دست آمده به بررسی وضعیت تیم ایران و سایر تیم ها با دعوت از مهمانان ویژه پرداخته خواهد شد.

برنامه چهارشنبه شب ۲۰۱۴ از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می شود و با حضور اعضای تیم ملی به بررسی عملکرد تیم ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ پرداخته خواهد شد.

قرعه کشی مسابقه پیامکی نیز در این برنامه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.