جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، حسن اسماعیلی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست مسئولان عسلویه با جوانان این شهرستان به نقش بسیار مهم جوانان…

به گزارش خبرنگار مهر، حسن اسماعیلی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست مسئولان عسلویه با جوانان این شهرستان به نقش بسیار مهم جوانان در توسعه اشاره کرد و اظهار داشت: هر جامعه برای توسعه و پیشرفت خود نیازمند برخورداری از توان و ظرفیت‌های جوانان است.

وی بر لزوم استفاده از جوانان در عرصه‌های مختلف تاکید کرد و بیان داشت: باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم تا جوانان بتوانند استعدادها و پتانسیل‌های خود را به خوبی نشان دهند که مسئولان نقش مهمی در ایجاد این فضا برای جوانان دارند.

فرماندار شهرستان عسلویه بر لزوم توجه به نیازها و رفع مشکلات جوانان تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مسئولان شهرستان عسلویه با جدیت در حال رصد و شناسایی نیازها و مشکلات مردم این شهرستان به ویژه جوانان هستند و برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی های بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در نشست‌های مختلفی که با جوانان شهرستان عسلویه برگزار می‌کنیم تلاش داریم تا نقطه نظرات آنها را بشنویم و برای رفع مشکلات این منطقه از این نظرات به خوبی استفاده خواهیم کرد.

رفع مشکلات روستاهای عسلویه در اولویت است

اسماعیلی به مشارکت خوب جوانان شهرستان عسلویه در امور اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: هر زمانی که در برنامه‌ای از جوانان دعوت شده است شاهد حضور گسترده و پرشور انها هستیم و باید قدر این جوانان را به خوبی بدانیم.

وی اضافه کرد: روستاهای عسلویه دارای مشکلات زیادی هستند که در بازدیدهایی که در این روستاها داشته‌ایم و صحبت‌ با مردم و مسئولان این روستاها نسبت به شناسایی مشکلاتشان تلاش کرده و برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی می‌کنیم.

فرماندار عسلویه در ادامه افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های ما در شهرستان عسلویه، تکمیل طرح‌های نیمه تمام است و تلاش می‌کنیم تا با تزریق اعتبارات مناسب همه پروژه‌های بالای 50 درصد پیشرفت شهرستان را تکمیل کنیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *