دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۷

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله قدرت الله نجفی از شاگردان مرحوم علامه طباطبائی و مرحوم الهی‌قمشه‌ای روزهای ماه مبارک رمضان در مجموعه…

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله قدرت الله نجفی از شاگردان مرحوم علامه طباطبائی و مرحوم الهی‌قمشه‌ای روزهای ماه مبارک رمضان در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) سخنرانی خواهند کرد.

این عارف سالک و استاد برجسته اخلاق که خود از جانبازان حادثه هفتم تیر است در قتلگاه شهید بهشتی و یارانش به ارائه مواعظ اخلاقی خواهند پرداخت.

آیت الله نجفی قمشه‌ای دوران تحصیل خود را با کسب فیض از محضر بزرگان چون آیت الله العظمی گلپایگانی، آیت الله میرزا هاشم آملی و شهید مطهری گذرانده و مدت طولانی ارتباط و انس فراوان با علامه حسن زاده ‌آملی و علامه جوادی ‌آملی داشته است.
وی بعد از انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی حضور داشت و پس از جانبازی در حادثه هفتم تیر فرزند خود را نیز در جبهه‌های دفاع مقدس به انقلاب اسلامی تقدیم کرد.

آیت الله نجفی قمشه‌ای که طی سالهای گذشته در شهرضا اقامت دارند در ماه مبارک رمضان برای ارائه مواعظ اخلاقی در تهران اقامت خواهند داشت.

این جلسات در طی ماه مبارک رمضان هر روز بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در  محل عروج آسمانی شهدای هفتم تیر در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.