دوشنبه، ۲۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۷

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، صندوق سرمایه گذاری بازار گردانی تجارت ایرانیان و صندوق اختصاصی…

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، صندوق سرمایه گذاری بازار گردانی تجارت ایرانیان و صندوق اختصاصی بازار گردانی پارسیان، دو صندوق جدیدی هستند که موافقت اصولی برای تاسیس را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کردند.

بر اساس این گزارش، موسسین صندوق اختصاصی بازار گردانی پارسیان، بانک پارسیان، بیمه پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان است و شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان یکی از موسسین و مدیر این صندوق معرفی شده است.

متولی این صندوق شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر است و حسابرس آن موسسه حسابرسی بیات رایان است.

این در حالی است که، موضوع فعالیت این صندوق بازار گردانی سهام و حق نقدم خرید سهام شرکت های بانک پارسیان، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و بیمه پارسیان عنوان شده است.

این در حالی است که، موسسین صندوق سرمایه گذاری بازار گردانی تجارت ایرانیان، بانک تجارت، شرکت سرمایه گذاری ایرانیان است و مدیر صندوق، شرکت کارگزاری بانک تجارت خواهد بود.

متولی این صندوق، شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار و حسابرس آن موسسه حسابرسی کاربرد ارقام خواهد بود.

موضوع فعالیت این صندوق، بازارگردانی سهام و حق تقدم خرید سهام شرکت های بانک تجارت، شرکت سرمایه گذاری ملی ایران، شرکت لیزینگ ایران و شرکت کارت اعتباری ایران کیش است.

اقتصام(1)**9141**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *