پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۴

بر اساس گزارشي که در روزنامه ديجيتالي « El Confidencial,» اسپانيا منتشر شده چلسي پذيرفته روملو لوکاکو، مهاجم بلژيکي خود را براي يک…

بر اساس گزارشي که در روزنامه ديجيتالي « El Confidencial,» اسپانيا منتشر شده چلسي پذيرفته روملو لوکاکو، مهاجم بلژيکي خود را براي يک فصل به طور قرضي در اختيار اتلتيکومادريد قرار دهد تا شايد از اين طريق در خريد ديه‌گو کاستا از اين باشگاه اسپانيايي تخفيف بگيرد.

همچنين گفته مي‌شود قهرمان فصل اخير لاليگا اسپانيا براي اينکه جاي خالي کاستا در خط حمله‌اش احساس نشود به دنبال جذب مهاجمي همچون آلوارو نگردو از منچسترسيتي است.

در حالي‌که قرارداد قرضي کورتوا با اتلتيکومادريد به پايان رسيده و سنگربان تيم ملي بلژيک پس از اتمام رقابت‌هاي جام جهاني بايد به استمفوردبريج برگردد اما روخي‌بلانکو همچنان به حفظ وي اميد دارد چرا که چلسي به تازگي قرارداد مارک شوارترز، دروازه‌بان 41 ساله خودش را به مدت يک سال ديگر تمديد کرده است.

لوکاکو و کورتوا به همراه تيم ملي بلژيک به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 برزيل صعود کرده اند و در حال حاضر خود را براي رويارويي با آرژانتين در اين مرحله آماده مي‌کنند. ديدار تيم‌هاي ملي آرژانتين و بلژيک ساعت 20:30 روز شنبه 14 تير در ورزشگاه ناسيونال شهر برازيليا برگزار مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.