جمعه، ۱۳ دی ۹۸ - ۱۱:۰۸
موتورسیکلت الکتریکی بی ‌ام ‌و

موتورسیکلت الکتریکی بی ‌ام ‌و در حالی احتمال تولید آن وجود دارد که خودروهای الکتریکی به سرعت در حال رشد و پیشرفت هستند….

موتورسیکلت الکتریکی بی ‌ام ‌و در حالی احتمال تولید آن وجود دارد که خودروهای الکتریکی به سرعت در حال رشد و پیشرفت هستند. در ادامه جزئیات این خبر را بررسی خواهیم کرد. با میهن پست همراه شوید.

موتورسیکلت الکتریکی بی ‌ام ‌و در هنگام محبوبیت خودروهای الکتریکی می‌تواند طرفداران زیادی پیدا کند. تنها خودروهای الکتریکی نیستند که در سال‌های اخیر اوج پیدا کرده‌اند. ب‌ام‌و موتوراد ظاهراً به دنبال تولید بایک های الکتریکی خود و عرضه آن‌ها به بازار است.

دکتر مارکوس شرام مدیر ب‌ام‌و موتوراد در مصاحبه با رسانه‌ها گفته که شاید موتورسیکلت‌های الکتریکی در محیط‌های شهری منطقی و توجیه‌پذیر نشان دهند.

او گفته است: همان‌گونه که کانسپت ویژن DC رودستر نشان می‌دهد ما قوای محرکه الکتریکی را آینده این صنعت می‌دانیم. احتمال دارد طی 5 سال آینده شاهد تردد موتورسیکلت‌های الکتریکی ب‌ام‌و در محیط‌های شهری باشید. البته مطمئن نیستم که در کلاس‌های تورینگ، آفرود و اسپورت چنین موتورسیکلت‌هایی را ببینیم.

ب‌ام‌و ویژن DC رودستر در رویداد #NEXTGen ب‌ام‌و که در ماه ژوئن برگزار شد به عنوان محصولی تمام الکتریکی معرفی شد. یک پیشرانه الکتریکی به شکل سیلندر نیروی خود را به چرخ های عقب می‌فرستد. طراحی ظاهری این موتورسیکلت شبیه هیچ‌یک از محصولات کنونی این شرکت نیست و البته انتظار نداریم که آن را در خط تولید ببینیم.

مدیر ب‌ام‌و موتوراد ادامه می‌دهد: من متقاعد شده‌ام که موتورسیکلت به عنوان یک محصول مربوط به اوقات فراغت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حمل‌ونقل الکتریکی برای موتورسیکلت‌های شهری مهم خواهد بود.

اگر موتورسیکلت‌ها در محیط‌های شهری از قوای محرکه الکتریکی استفاده کنند شاید نمونه‌های اسپورت‌تر آن‌ها همان پیشرانه‌های درون‌سوز و هیجان‌انگیز خود را در سال‌های پیش رو حفظ کنند.

باهم در میهن پست تصاویری از موتورسیکلت الکتریکی بی ‌ام ‌و را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: electrek[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *