یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۵

لوکا مودريچ فصل بسيار خوبي را با رئال مادريد پشت سر گذاشت و سهم بسزايي در قهرماني اين تيم در ليگ قهرمانان اروپا…

لوکا مودريچ فصل بسيار خوبي را با رئال مادريد پشت سر گذاشت و سهم بسزايي در قهرماني اين تيم در ليگ قهرمانان اروپا داشت. اين بازيکن الان خود را آماده مي‌کند تا با تيم ملي فوتبال کرواسي هم در جام‌جهاني برزيل نمايش خوبي داشته باشد.

تيم ملي فوتبال کرواسي در جام‌جهاني با تيم‌هاي مکزيک، کامرون و برزيل همگروه است و کار بسيار سختي براي صعود به دور بعد دارد. البته در اين تيم بازيکنان سرشناسي همچون لوکا مودريچ بازي مي‌کنند که تجربه بسيار بالايي دارند. هافبک رئال مادريد درباره تيم‌هاي همگروه کشورش گفت: در گروه بسيار سختي قرار گرفته‌ايم. صعود به مرحله بعد اصلا آسان نيست ولي ما به تيم خود اطمينان داريم و بر اين باوريم که مي‌توانيم به دور بعد صعود کنيم. به نظر من برزيل تيم نخست اين گروه است و بعد از اين تيم کرواسي به دور بعد صعود مي‌کند.

يکي از نگراني‌هاي تيم‌هاي اروپايي در جام‌جهاني 2014 گرما و رطوبت بيش از حد کشور برزيل است. مودريچ در اين باره گفت: تا الان در برزيل بازي نکرده‌ام. چه بسا چنان که مي‌گويند بازي کردن در اين کشور بسيار سخت باشد. برخي مي‌گويند که آب و هواي برزيل به سود تيم‌هاي آمريکاي جنوبي و آفريقايي خواهد بود اما من شخصا اصلا ذهنم را با اين مسائل درگير نمي‌کنم. اجازه بدهيد به برزيل برويم و از بازي در جام‌جهاني لذت ببريم. درست است که کرواسي تنها تيم اروپايي در گروه خود است ولي ما اصلا نااميد نمي‌شويم و تلاش مي‌کنيم تا بازي‌هاي درخشاني را به نمايش بگذاريم.

ستاره رئال‌مادريد درباره اين سوال که دوست دارد در کدام پست بازي کند، اين گونه پاسخ داد: هر چند شماره من 10 است اما دوست دارم نقش هافبکي را بازي کنم که علاوه بر کارهاي دفاعي در حمله و بازيسازي هم شرکت کند. مدتهاست که به چنين پستي عادت کرده‌ام چه در فوتبال جزيره و چه الان در اسپانيا. اميدوارم در برزيل هم موفق باشم و بتوانم بازي‌هاي خوبي را براي کشورم به نمايش بگذارم. مهم موفقيت کرواسي است و بايد همه بازيکنان متحد شويم و دست به دست هم دهيم تا نتايج خوبي به دست آوريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.