سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۱

اشلي کول، دفاع چپ انگليسي تيم فوتبال چلسي هفته گذشته در آخرين ديدار خانگي اين فصل تيمش برابر نوريچ با چشماني که اشک…

اشلي کول، دفاع چپ انگليسي تيم فوتبال چلسي هفته گذشته در آخرين ديدار خانگي اين فصل تيمش برابر نوريچ با چشماني که اشک در آنها حلقه زده بود زمين بازي را ترک کرد که اين موضوع سبب به وجود آمدن شايعاتي درباره جدايي قريب‌الوقوع او از آبي‌پوشان لندن شده است.

به نقل از تسنيم، کول همچنين شب گذشته (يکشنبه) پس از آخرين بازي اين فصل چلسي برابر کارديف در صفحه خود در يکي از شبکه‌هاي اجتماعي از هواداران چلسي تشکر کرد و خطاب به آنها نوشت: «هر اتفاقي رخ دهد شما بدانيد که در حق من لطف داشتيد». اين اتفاق در حالي رخ داد که کول در بازي برابر کارديف بازوبند کاپيتاني چلسي را بر بازو داشت.

اين اتفاقات سبب شد بر شايعه رفتن مدافع پيشين آرسنال دامن زده شود. با اين حال ژوزه مورينيو گفت بعيد مي‌داند کول چلسي را ترک کند.

وي اظهار داشت: از برنامه کول خبري ندارم اما بعيد مي‌دانم که او از چلسي برود. دليل اينکه ما در بازي با کارديف بازوبند را به اشلي کول داديم اين نبود که براي او فرصتي جهت يک خداحافظي زيبا فراهم کنيم. ما بازوبند را به او داديم چون باسابقه‌ترين بازيکن چلسي در ميدان بود. کول قبل از ايوانوويچ به چلسي آمده و به همين دليل بازوبند را به او داديم. دليل کاپيتان شدن کول اين بود نه خداحافظي‌اش با چلسي.

مورينيو در طول فصل بارها از عملکرد مهاجمان خود ابراز نارضايتي کرد و اخيراً ‌اعتراف کرد در پايان فصل يک مهاجم جديد جذب خواهد کرد. گفته مي‌شود آقاي خاص در پايان فصل عذر سه مهاجم فعلي خود از جمله فرناندو تورس را مي‌خواهد اما او گفت اين مهاجم اسپانيايي در استمفوردبريج مي‌ماند.

آقاي خاص تصريح کرد: فکر مي‌کنم تورس در چلسي خواهد ماند. با اين حال من از چيزي مطمئن نيستيم. تابستان طولاني است. در پايان بازي با کارديف به دستيارانم گفتم باورم نمي‌شود که سه ماه ديگر بايد براي يک بازي رسمي صبر کنم.

مورينيو درباره وضعيت ديگر مهاجمان چلسي هم گفت: قرارداد ساموئل اتوئو تمام شده است و بنابراين او از جمع ما جدا خواهد شد. ما مي‌خواهيم يک مهاجم بياوريم اما فرناندو (تورس) و دمبابا هنوز قرارداد دارند و من از اين موضوع خوشحالم. من به شخصه با ماندن آنها در چلسي مشکلي ندارم و از آن استقبال مي‌کنم.

سرمربي پيشين رئال مادريد فصل را بدون کسب حتي يک جام به پايان مي‌رساند. او در اين خصوص و همچنين جايگاه تيمش در اين فصل (رده سوم) خاطرنشان کرد: ما هنوز در اواسط فرايند پيشرفت خود قرار داريم. ما اين فصل در حالي بايد براي قهرماني بازي مي‌کرديم که تيم هنوز در حال تغيير وتحول است.

وي تصريح کرد: ليگ برتر ليگ خطرناکي است که در آن به همان اندازه که براي قهرماني شانس داريد ممکن است پنجم شويد و سهميه ليگ قهرمانان را از دست بدهيد. سوم شدن چلسي يک تراژدي نيست و ما بايد بپذيريم که هنوز در اواسط پروسه تغيير و پيشرفت خود قرار داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.