جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۹

در حاليکه شايعات زيادي در خصوص جدايي سسک فابرگاس از بارسلونا مطرح شده است و تيمي همچون منچستريونايتد خواهان جذب هافبک ملي‌پوش آبي‌واناري‌پوشان…

در حاليکه شايعات زيادي در خصوص جدايي سسک فابرگاس از بارسلونا مطرح شده است و تيمي همچون منچستريونايتد خواهان جذب هافبک ملي‌پوش آبي‌واناري‌پوشان است حالا خبر مي‌رسد که آبي‌پوشان لندني هم براي تقويت خط مياني خود چشم به جذب اين هافبک 27 ساله دارند.

به نقل از تسنيم، شايعه حضور فابرگاس در چلسي زماني قوت گرفت که جرارد پيکه، مدافع کاتالان‌ها در کنفرانس خبري تيم ملي اسپانيا در واشنگتن مدعي شد پيوستن فابرگاس به جمع آبي‌پوشان لندني در ازاي 26.8 ميليون پوند قطعي شده است.

ژوزه مورينيو، سرمربي آبي‌پوشان لندني نيز در اين خصوص گفت: چلسي تمايل به جذب سسک فابرگاس دارد و من هم به شخصه علاقمند به آناليز شرايط اين بازيکن هستم. به نظر مي‌رسد که سسک تمايل به جدايي از بارسلونا داشته و اشتياق زياي براي بازگشت به ليگ برتر انگليس دارد ولي اين موضوع مربوط به حالا، فردا و يا پيش از شروع رقابت‌هاي جام جهاني نمي‌شود. اين مربوط به فرآيند تمايل وي به جدايي از لاليگا و حضور مجددش در ليگ برتر مي‌شود، چون انگليس کشوري است که سسک ترجيح مي‌دهد فوتبالش را در آن ادامه دهد. ما هم علاقمنديم تا وضعيت سسک را دنبال کنيم.

فابرگاس 27 ساله پيش از اين هشت سال سابقه بازي براي تيم آرسنال در ليگ برتر انگليس را داشته اما پس از سه سال بازي براي بارسلونا از علاقه‌اش براي بازگشت به ليگ برتر گفته است. اين در حالي است که هنوز دو سال ديگر از قراردادش با کاتالان‌ها باقي مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.