یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۴:۱۵

به گزارش میهن پست – مورگان شرکت تولید کننده خصوصی ماشین انگلستان تاکنون وسایل نقلیه متفاوتی را تولید کرده که شاید اسم هیچ…

به گزارش میهن پست – مورگان شرکت تولید کننده خصوصی ماشین انگلستان تاکنون وسایل نقلیه متفاوتی را تولید کرده که شاید اسم هیچ یک از آنها را تا به امروز نشنیده باشید ، وسایل نقلیه ای مانند اسپیدستر پلاس ۸ و سه چرخ و فیوز بریتانیا با طراحی با کیفیت ، اما SP1 جدید یک محصول کاملا متفاوت از این شرکت است و بازتابی از تعهد این شرکت به ساخت سنتی و فناوری مدرن است ، در ادامه با معرفی و گالری تصاویر این خودرو با گجت نیوز همراه باشید .

SP1 یک شرکت خصوصی و اولین تولید کننده خودرو از طریق پروژه های ویژه مورگان است . خودرو مفهومی Lifecar توسط این شرکت در قسمت های مختلف اصلاح شده است .

مورگان«SP1»

مورگان«SP1»

این تیم پروژه های ویژه ای با مشتری و در فرایند طراحی دارد ، طرح های اولیه و مدل سازی از آنها به منظور نمایش چیزی که قرار است تولید شود و هنگامی که این کار با درستی به اتمام رسید بدنه ماشین توسط دست ساخته می شود .
کار ویژه ساخت بدنه از یک اسکلت چوبی از چوب زبان گنجشک خاکستری و چوب آفریقایی قرمز بوبینگا است . که البته بخش هایی از آلومنیوم نیز در قسمت فلز کاری ماشین به کار می رود .

مورگان«SP1»
مورگان«SP1»

در داخل خودرو منحنی هایی از جنس چوب  زبان گنجشک برای استفاده درفریم صندلی ها و  یک چرم قرمز رنگ که توسط مشتری برای زیر سازی روکش صندلی با دوخت ضخیم به عنوان ابزاری برای جزئیات ، انتخاب شده است برای نشان دادن خطوط و الگو های چوب در این ماشین استفاده شده است .
سقف متحرک نصب شده به همراه سوئیچ ضامن برای شبیه سازی یک روش برای شروع مناسب در این قسمت در حالی که یک آیپد اپل هم برای مواقع سرگرمی روی آن نصب شده است .

مورگان«SP1»


مورگان«SP1»

SP1 دارای متور ۳.۷ لیتری فورد موستانگ V6 است که توسط جان ولز طراحی شده و باید قدرت ۳۲۰ اسب بخار یا بیشتر را تولید کند . در محاسبات مدل سازی دینامیک سیالات و با استفاده از نرم افزار های تجزیه و تحلیل جریان سیال سرعت بالای ۲۳۳ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا صد ۵ ثانیه برای این ماشین نشان داده شده است .

SP1در مدت ۱۸ ماه توسط یک تیم ۱۰ نفره ساخته شده است که البته در پروژه های دیگر نیز کار می کنند .
Morgan Sp1 در طول هفته در نمایشگاه سالن Privé موتور نمایش داده می شود.

منبع:gadgetnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *