دوشنبه، ۲۸ بهمن ۹۸ - ۱۱:۴۸
موستانگ مک Mustang Mach 1

موستانگ مک Mustang Mach 1 یکی از خودروهایی است که رانندگی با آن حتی در یک مسیر مستقیم هیجان خاصی دارد. برای آشنایی…

موستانگ مک Mustang Mach 1 یکی از خودروهایی است که رانندگی با آن حتی در یک مسیر مستقیم هیجان خاصی دارد. برای آشنایی با این خودرو در ادامه با ما همراه باشید.

زمانی که خودروی خودتان را هیتمن بنامید، بهتر است دلیل بسیار خوبی برای انتخاب چنین نام گیرایی داشته باشید. این بار فکر می‌کنیم 1000 دلیل برای استفاده از نام هیتمن برای موستانگ مک Mustang Mach 1 مدل 1969 موردبحث وجود دارد.

این خودرو که توسط شرکت کوچ بیلدر Classic Recreations تولید شده اولین مک 1 تولید شده به عنوان بخشی از توافق ویژه و انحصاری با فورد است. این توافق شامل تولید دیگر موستانگ های نمادین همچون باس 429 و 302 می‌ باشد.

تولید این خودرو با بدنه‌ی واقعی موستانگ مک 1 شروع شده است. سپس پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربوی کایوت فورد با ایجاد تغییراتی وسیع قدرت 1000 اسبی تولید کرده و سپس یک گیربکس 6 سرعته دستی ترمک وظیفه انتقال این نیروی عظیم به زمین را بر عهده گرفته است.

از دیگر تغییرات می‌ توان به سیستم تعلیق جدید، سیستم فرمان راک اند پینیون، رینگ‌ه ای 18 اینچی، لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت 2، کالیپرهای ترمز با 6 پیستون و روتورهای سوراخ‌دار و… اشاره نمود.

رنگ بدنه هم از نوع خاکستری و مشکی بوده و در بخش‌ های جلو و عقب خودرو اسپویلرهای گیرایی بکار رفته‌ اند.

داخل کابین هم دگرگون شده و سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی JVC، بلندگو ها و ساب ووفرهای بهتر، فرمان آلومینیومی، کمربند ایمنی با 5 نقطه اتصال، پشت آمپرهای جدید، پانل‌های TMI موستانگ و رول بار جدید در آن به چشم می‌ خورند.

اگرچه مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده اما واضح است که راندن موستانگ هیتمن مخصوصاً در خط مستقیم هیجان و لذت بسیار زیادی خواهد داشت.

باهم در میهن پست تصاویری از موستانگ مک Mustang Mach 1 را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع: thedrive[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.