چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۲:۴۸

به گزارش میهن پست –  همانطور که موبایل ها رشد می کنند نیاز به ارائه راهکارهای بهتر برای افزایش عمر باتری و همچنین…

به گزارش میهن پست –  همانطور که موبایل ها رشد می کنند نیاز به ارائه راهکارهای بهتر برای افزایش عمر باتری و همچنین شارژر آن ها در شرایط مختلف بیش از پیش احساس می شود با توجه به این موضوع شرکت های توسعه دهنده وسایل جانبی سعی می کنند امکانات و تجهیزات بهتری را ارائه کنند. مدتی پیش در خبری خواندیم که جوانی ۱۵ ساله به نام Angelo Casimiro ایده دستگاهی جالب را داد که کمک زیادی به افراد برای شارژ راحت تر دستگاه ها ی قابل حملشان می کند. با استفاده از این ایده این امکان فراهم میشد که در هنگام راه رفتن و تنها با استفاده از فشاری که فرد روی کفی کفش وارد می شود نیروی الکتریکی ایجاد شود.

گجتی که با راه رفتن گوش شما را شارژ می کند !

گجتی که با راه رفتن گوش شما را شارژ می کند !

در این حالت یک مولد در سطح کفی کفش کار گذاشته می شود که با هر فشار کف پا یک جریان الکتریکی ایجاد کرده و باعث شارژ باتری گوشی می شود.

ایده جالب این جوان ۱۵ ساله در نمایشگاه Google Science در معرفی شدکه قرار است نتایج آن در بیست و دوم ژوئن اعلام شود.

اما از آنجایی که بازار رقابت با کسی شوخی ندارد باید گفت این نوجوان ۱۵ ساله شانس زیادی ندارد چون به تازگی شرکتی محصولی مشابه با ایده او ارائه کرده است.

گجتی که با راه رفتن گوش شما را شارژ می کند !

گجتی که با راه رفتن گوش شما را شارژ می کند !

شرکت SolePower یک کفی ساخته است که در داخل کفش قرار می گیر. این کفی دارای یک مولد جریان برق و همچنین پورت USB است که می توان آن را به موبایل خود نصب کرد. براساس اطلاعات ارائه شده با استفاده از این دستگاه بعد از طی ۲٫۵ مایل گوشی آیفون شما به طور کامل شارژ می شود.

منبع : gadgetnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.