دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران، پژوهشگران توصیه می‌کنند افراد برای کاهش وزن به ویژه اگر رژیم غذایی خاصی دارند، می‌توانند از میوه‌ی…

به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران، پژوهشگران توصیه می‌کنند افراد برای کاهش وزن به ویژه اگر رژیم غذایی خاصی دارند، می‌توانند از میوه‌ی آلوی تازه و یا خشک شده آن به میزان کم در طول روز استفاده نمایند.
 
گفتنی است، بر اساس جدید ترین تحقیقات صورت گرفته توسط دانشمندان دانشگاه لیورپول کشور انگلستان بر روی 100 داوطلب مرد و زن و بررسی مصرف آلو بر وضعیت وزن آن ها این نتایج بدست آمده که آلو می‌تواند هم باعث تنظیم وزن آن‌ها این نتایج بدست آمده که آلو می‌تواند هم باعث تنظیم وزن افراد شود و هم قند خون آن ها را تنظیم نماید.
 
بررسی‌ها نشان می‌دهند پزشکان در عین حال به افراد توصیه می‌کنند تا حد امکان از میوه‌ی تازه آلو استفاده نمایند، زیرا حالت خشک شده آن قند بیشتری دارد.
 
در عین حال پزشکان توصیه می‌کنند افراد در ابتدا از دوز‌های پایین مصرف آلو آغاز نمایند، زیرا مصرف زیاد آلو می‌تواند سبب بروز مشکلات گوارشی در افراد گردد.
 
پزشکان علاوه بر میوه‌ی آلو مصرف کشمش را نیز در کنترل اشتها و رفع گرسنگی در هنگام دارا بودن رژیم‌های غذایی بسیار موثر دانند.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.