شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۵

حسن روحاني رئيس‌جمهوري کشورمان در نشست خبري که امروز برگزار کرد در پاسخ به سوال خبرنگاري که قصد داشت از خصوصي سازي استقلال…

حسن روحاني رئيس‌جمهوري کشورمان در نشست خبري که امروز برگزار کرد در پاسخ به سوال خبرنگاري که قصد داشت از خصوصي سازي استقلال و پرسپوليس سوال کند اما از وي در مورد تيم ملي فوتبال در جام جهاني سوال کرد، گفت:اين روزها ايام ورزش است و افکار عمومي هم پيگير اخبار ورزشي است و ملت ما هم به اين موضوع علاقه‌مند هستند. مردم ما به ورزش و به خصوص به فوتبال علاقه دارند و اين علاقه هم خوب است که بتواند باعث توسعه ورزش همگاني و حرفه‌اي شود.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: شور و نشاط ورزشي باعث مي‌شود که حرکت خوبي داشته باشيم و من درکل از اعضاي وزارت ورزش، مربيان و همينطور مردمي که مشتاقانه پشتيبان تيم‌هاي ملي هستند تشکر مي‌کنم چرا که حمايت‌ آنها به ورزشکاران دلگرمي مي‌دهد.

روحاني افزود: من در پيامي که به بازيکنان تيم ملي فوتبال در آستانه جام جهاني دادم به آنها گفتم که مردم از شما بازي خوب و شجاعانه طلب مي‌کنند حالا هر نتيجه‌اي هم به دست بيايد مهم نيست هر چند که دل ما مي‌خواهد به مرحله بعد برويم. ملي‌پوشان بايد بدانند که حرفه‌اي بازي کردن مهم است. دلاورانه بازي کردن مهم است. شايد تيمي قدري از ما قوي‌تر باشد اما اگر بازيکنان روحيه نداشته باشند مردم ناراحت مي‌شوند. بايد با روحيه بازي کرد چرا که مردم ما با قلب و نگاهشان پشتيبان تيم ملي هستند.

رئيس‌جمهوري کشورمان تصريح کرد: ملي‌پوشان بايد در اين مدت از تکنيک‌ها و آموزش‌هايي که ديده‌اند استفاده کنند اما گاهي مي‌بينيم که بر سر مسايل جزيي هماهنگي نيست و اگر اينطور نباشد اين باعث تاسف است. بايد ادب و اخلاق در بين ملي‌پوشان ما ديده شود چرا که آنها پيام‌آوران ايران در مسابقات جهاني هستند و دولت هم همه توانش را به کار گرفته تا از تيم ملي حمايت شود.

وي ادامه داد: خود من شاهد هستم که زماني که پول نبود محمدباقر نوبخت مي‌گفت که من پول را تامين مي‌کنم و تامين مي‌کرد. اگر آنها از اين مرحله موفق شوند و پيام‌آور خبر خوبي براي ما باشند ما هم خبر خوبي به آنها مي‌دهيم.

روحاني در پايان با اشاره به موفقيت‌هاي تيم ملي واليبال خاطرنشان کرد: به ملي‌پوشان بابت پيروزي بر بزريل در اين کشور و همچنين بازي ديشب تبريک مي‌گويم و اميدوارم که اين راه ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.