دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۳

خبرگزاری تسنیم: سوشا مکانی بعد از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال گفت: قراردادم را با پرسپولیس ثبت کردم و مدت قراردادم با این تیم…

خبرگزاری تسنیم: سوشا مکانی بعد از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال گفت: قراردادم را با پرسپولیس ثبت کردم و مدت قراردادم با این تیم 2 ساله است.

وی درباره شرایط تیم جدیدش خاطرنشان کرد: وضعیت پرسپولیس همیشه خوب است و با حضور دایی هم در این یکی، دو سال اخیر بهتر شده است. تمرینات را آغاز کردیم و یکی دو روز دیگر به ترکیه می رویم تا با برگزاری  اردو در این کشور آماده حضور قدرتمند در لیگ شویم.

مکانی تصریح کرد: انسجام تیمی خوبی داریم و همه بازیکنان تیم اعتقاد دارند سال خوبی خواهیم داشت. امیدوارم استارت خوبی در ابتدای لیگ بزنیم و بتوانیم در ادامه مسابقات هم موفق شویم.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره روابط دوستانه‌اش با نیلسون هم گفت: کسی که شخصیتش را از اول نشان می‌دهد ارزش رفاقت دارد. من و نیلسون با هم مشکلی نداریم. تصمیم اول و آخر در مورد اینکه چه کسی درون دروازه تیم باشد را هم علی دایی و بهزاد غلامپور خواهند گرفت. در نهایت دایی هر تصمیمی بگیرد، هدف ما کمک به پرسپولیس خواهد بود و مشکلی نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.